KLIKNIJ I ZOBACZ INNE ARTYKUŁY NA BLOGU

Dietetycy Radom

Dietetyczka Radom

Dieta Radom

Dietetyk Kowala

Dietetyk Wsola

Dietetyk Jedlińsk

Dietetyk Radom

Dieta Radom

Dietetyk Warszawa

Dietetyk Białobrzegi

Dietetyk Zwoleń

Dietetyk Jastrzębia

Dietetyk Wolanów

Dietetyk Wierzbica

Dietetyk Gózd

Dietetyk Zakrzew

Dietetyk Iłża

Dietetyk Skaryszew

Dietetyk Kozienice

Dietetyk Pionki

Odchudzanie Radom

tagi: dieta radom,najlepszy dietetyk radom, odchudzanie radom, skuteczna dieta,prosta dieta, bardzo łatwa dieta, przyjemna dieta, bajeczna dieta, łatwa dieta, radom miasto na twoją dietę, dietetyk z radomia, radomianin idzie na dietę, dieta radom twoją najlepszą, zacznij dziś dietę w radomiu, bardzo skuteczny proces diety w miejscowości radom, dieta na miarę twoich potrzeb indywidualna rozpisana w radom, udana i prosta dieta taka jaką lubisz zawsze w radomiu, miasto radom to miejsce gdzie dobry dietetyk ułoży dla ciebie najlepszą zbilansowaną dietę, dieta której potrzebujesz to dieta dobrze zbilansowana, radom to miejsce gdzie najlepszy dietetyk ułoży dla ciebie dobrą i skuteczną dietę abyś mógł skutecznie zgubić kilogramy, dieta paleo, dieta bezglutenowa czy dieta wegetariańska i wegańska, dieta również dla cukrzyka, dieta radom to dobra dieta i najlepszy dietetyk gwarantuje szybkie rezultaty takiej diety, miasto radom to miejsce które spełni twoje wszystkie potrzeby i zagwarantuje dobrą i smaczną diete, przejdź dzisiaj na dietę w radomiu, 

iphone 14, mateusz matyszkowicz, iga świątek, włochy słowenia, bartosz kurek, bayern stuttgart warta lech, monza juventus, milan napoli, korona górnik zabrze

 

USED PHOTOS: GOOGLE IMAGES

Wszelkie prawa zastrzeżone 2022

Dieta Radom

Dietetyk Kowala

Dietetyk Wsola

Dietetyk Jedlińsk

Dietetyk Radom

Dieta Radom

Dietetyk Warszawa

Dietetyk Białobrzegi

Dietetyk Zwoleń

Dietetyk Jastrzębia

Dietetyk Wolanów

Dietetyk Wierzbica

Dietetyk Gózd

Dietetyk Zakrzew

Dietetyk Iłża

Dietetyk Skaryszew

Dietetyk Kozienice

Dietetyk Pionki

Odchudzanie Radom

dietetyk radom

KONTAKT

GŁÓWNA

dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom

PRZEMIANY

O MNIE

dietetyk radom
dietetyk radom

BLOG

OPINIE

KONKURS

 Zadzwoń teraz !

NAJLEPSZY DIETETYK W RADOMIU WEDŁUG NIEZALEŻNEGO SERWISU - OFERTEO .PL

 Zadzwoń teraz !

 Zadzwoń teraz !

 Zadzwoń teraz !

 Zadzwoń teraz !

 Zadzwoń teraz !

Dietetyk Radom

TEN BLOG JEST ZA DARMO I POWSTAŁ TYLKO Z MIŁOŚCI DO DIETETYKI

PHOTOS: ZDJĘCIA GOOGLE,

LUB ZBIORY WŁASNE

tagi: dietetyk radom, dieta radom, odchudzanie radom

dieta radom

B L O G

WOJCIECH SZCZĘSNY BOHATEREM MUNDIALU W KATARZE - BRONI KARNEGO MESSIEGO ! - JAK WAŻNA JEST PEWNOŚĆ SIEBIE W SPORCIE? 😎⚽️🏆 (DIETETYK RADOM)
01 grudnia 2022

Stało się ! Zespół polskiej reprezentacji awansował do 1/8 turnieju. Ostatnie takie wydarzenie miało miejsce, aż 36 lat temu. Bez wątpienia jest to więc mega podniosły moment dla polskiej piłki. Oczywiście wszyscy kibice chcieli też, aby ten wczorajszy mecz z Argentyną był mimo wszystko wygrany i aby nasz Robercik Lewandowski w pięknym stylu zwyciężył nad Leo Messim. No cóż przegraliśmy mecz, ale nasz bramkarz Wojciech Szczęsny został przez wszystkich okrzyknięty najlepszym bramkarzem tych mistrzostw. Czy zasłużenie?

 

W meczu z Arabią Saudyjską zaliczył cztery spektakularne obrony zaś jedna na pewno przejdzie do historii, bo obronił karnego a potem jeszcze uratował naszą bramkę przed dobitką saudyjskiego piłkarza.

 

Jednakże to co stało się wczoraj było bez wątpienia historycznym momentem. Polscy komentatorzy nie mieli wątpliwości Polska - Argentyna - końcówka pierwszej połowy i Messi bezczelnie wymuszający rzut karny na sędziach.. Czas się na chwile zatrzymał, a polscy kibice wstrzymali oddech. Messi w ciągu ostatnich lat miał skuteczność w strzelonych karnych na poziomie ponad 80 %. Wiadomo też, że są to ostatnie mistrzostwa w których zagra przed odejściem na emeryturę, więc na pewno chce się pokazać z jak najlepszej strony. Jeden z najlepszych piłkarzy w historii vs Wojciech Szczęsny. Raz, dwa, trzy Messi strzela, piłka leci chyba z prędkością światła w samo okienko, a Szczęsny mimo wszystko.. BRONI. I to w pięknym stylu! Tłum szaleje, kibice w ekstazie, a drużyna rzuca się na Wojtka niczym wygłodniałe misie, które właśnie wybudziły się z zimowego snu.

 

Wojtek przez wielu uważany jest za piłkarza z bardzo mocną psychiką i to ona wraz z umiejętnościami piłkarskimi daje tak wspaniałe rezultaty. Choć wielu krytykowało go przed tymi mistrzostwami, to on zdawało się zupełnie nic sobie z tego nie robił. To właśnie bardzo ważny element ludzi pewnych siebie - znają swoją wartość i nie potrzebują akceptacji z zewnątrz aby czuć się dobrze w swoim ciele i wiedzieć na co ich stać.

Pewność siebie jest niesamowicie istotnym elementem, bo pozwala trzymać zawodnikowi kortyzol czyli hormon stresu na niskim poziomie. Może więc on w kluczowych momentach meczu zachować "chłodną głowę". Osoby pewne siebie mają wysokie nastawienie na zwycięstwo, czują się mocniejsze, są bardziej asertywne, posiadają większą kontrolę nad sytuacją, a także sprawiają bardziej pozytywne wrażenie na tle innych osób. Choć na pewność siebie składa się wiele czynników to warto wiedzieć, że nawet drobna zmiana może tutaj pomóc.

 

Przytoczę tutaj dość ciekawe badanie z 2010 roku : Eksperyment badaczek Amy Cuddy i Dany Carney pokazał bardzo ciekawe wyniki. W zależności od tego jaką postawę przyjmie dana osoba – czy to pozycję siły czy pozycję słabości tylko na 2 minuty, tak też będzie się czuła przez kolejne 20 minut. Zatem nawet mając nieciekawy nastrój warto usiąść lub stanąć w pozycji siły, by poziom kortyzolu spadł o 25% (!), a poziom testosteronu wzrósł o 20%, a tym samym aby poczuć się silniejszym i pewniejszym siebie. Osobom mającym tendencję do przyjmowania pozycji słabości wzrasta o 15% kortyzol , a testosteron spada o 10%. Warto zapamiętać, że postawa ciała wpływa na to, co myślimy sami o sobie, oraz co inni myślą o nas  (prof.Richard Petty, Uniwersytet Stanowy Ohio). Postawa ciała jaka przyjmujemy w każdej chwili naszego życia każdorazowo oddziałuje na naszą samoocenę, choć nie zdajemy sobie z tego sprawy. Osoby które dbają o wyprostowaną sylwetkę zakładają, że pozytywne myśli pochodzą od nich samych. Nie zdają sobie sprawy, że ich własna postawa ciała, wpływa na to, jak bardzo w nie wierzą. Fantastyczne, prawda?  Jest to też najszybsza metoda, aby poprawić sobie nastrój oraz wyglądać lepiej i bardziej atrakcyjnie. Dotyczy to zarówno mężczyzn jak i kobiet. Twoją postawą siły może być pozycja w której po prostu czujesz sie najbardziej komfortowo. Dzisiejszym zadaniem dla Ciebie jest znalezienie Twojej pozycji siły i zastosowanie jej w conajmniej 3 sytuacjach z innymi ludźmi. 


Zbigniew Boniek powiedział kiedyś o Wojciechu Szczęsnym : "Pewność siebie i przekonanie o tym, że jest podstawowym zawodnikiem dodają mu skrzydeł."

 

Jak to skomentował sam Wojtek? "Nie czuję się bohaterem. Bohaterów było jedenastu. Zagraliśmy świetny mecz i zasłużyliśmy na zwycięstwo. (…) Muszę ciężko pracować, by zostać na szczycie. Nie jest sztuką dostać się na szczyt, ale na nim pozostać." 

 

Jest też druga strona medalu, bo jego pewność siebie czasami daje się we znaki kolegom, gdy coś zbyt nonszalancko powie czy zrobi. Trener Romy Luciano Spalletti zwracał uwagę, że Szczęsny jako zawodnik jest nawet zbyt pewny siebie, przez co czasami potrafi zbagatelizować sytuację na boisku i podejść do niej zbyt lekko.

 

Tym razem jednak tak nie było i w meczu z Arabią Saudyjską jak i Argentyną - okazał się bez wątpienia zawodnikiem meczu i mamy szczerą nadzieje, że jeszcze w tych finałach on jak i cała nasza drużyna pokaże na co ich stać!

Czego im i nam kibicom z całego serca życzymy :)

(DIETETYK RADOM)

dieta radom

Dietetycy Radom

Dietetyczka Radom

Dietetyk Kowala

Dietetyk Wsola

Dietetyk Jedlińsk

Dietetyk Radom

Dieta Radom

Dietetyk Warszawa

Dietetyk Białobrzegi

Dietetyk Zwoleń

Dietetyk Jastrzębia

Dietetyk Wolanów

Dietetyk Wierzbica

Dietetyk Gózd

Dietetyk Zakrzew

Dietetyk Iłża

Dietetyk Skaryszew

Dietetyk Kozienice

Dietetyk Pionki

Odchudzanie Radom

tagi: dieta radom,najlepszy dietetyk radom, odchudzanie radom, skuteczna dieta,prosta dieta, bardzo łatwa dieta, przyjemna dieta, bajeczna dieta, łatwa dieta, radom miasto na twoją dietę, dietetyk z radomia, radomianin idzie na dietę, dieta radom twoją najlepszą, zacznij dziś dietę w radomiu, bardzo skuteczny proces diety w miejscowości radom, dieta na miarę twoich potrzeb indywidualna rozpisana w radom, udana i prosta dieta taka jaką lubisz zawsze w radomiu, miasto radom to miejsce gdzie dobry dietetyk ułoży dla ciebie najlepszą zbilansowaną dietę, dieta której potrzebujesz to dieta dobrze zbilansowana, radom to miejsce gdzie najlepszy dietetyk ułoży dla ciebie dobrą i skuteczną dietę abyś mógł skutecznie zgubić kilogramy, dieta paleo, dieta bezglutenowa czy dieta wegetariańska i wegańska, dieta również dla cukrzyka, dieta radom to dobra dieta i najlepszy dietetyk gwarantuje szybkie rezultaty takiej diety, JAKUB CZARODZIEJ, miasto radom to miejsce które spełni twoje wszystkie potrzeby i zagwarantuje dobrą i smaczną diete, przejdź dzisiaj na dietę w radomiu, iphone 14, mateusz matyszkowicz, iga świątek, włochy słowenia, bartosz kurek, bayern stuttgart, JAKUB CZARODZIEJ, GTA 6, ROBERT LEWANDOWSKI, MAJA STAŚKO, FAME MMA, warta lech, monza juventus, milan napoli, UKRAINA, korona górnik zabrze tomasz wołek, putin,  rosja, powszechna mobilizacja, dania francja, tvpsport, Sylwia Kurzela, Anna Maria Sieklucka, Anglia Niemcy, kurs dolara, arnold schwarzenegger, kursy walut, jakub czarodziej, BAYER bayern leverkusen, GET IN BANK, POGOŃ - LECHIA, JERZY URBAN, Bartosz Gelner, Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska, MACIEJ KURZAJEWSKI, KATARZYNA CICHOPEK, FC BARCELONA CELTA, KIJÓW,

BIAŁORUŚ, DAWID OZDOBA, UKRAINA, LOVE ISLAND,  Polska Serbia, , manchester city, siatkówka, sprawa dla reportera, zuzanna górecka, telewizja polska,  tomasz lis, dzień nauczyciela, liam hemsworth, henry cavill, geralt, witcher,  BARCELONA, takeoff, biedronka, zabka, IGOR SYPNIEWSKI, SKOKI NARCIARSKIE, Aaron carter, sebastian fabijański, ksw, fame mma, amazon, netflix,  Prime video, disney +, hbo go, jerzy połomski, nestle, coca cola, Elon Musk, Twitter, cena gazu, cena prądu, cena węgla, Przewodów, Katar, Mundial, mc donald, burger drwala, black friday, wednesday, addams family,  mecze mundial, glik, zieliński, argentyna meksyk, mbappe, wojciech szczęsny, robert lewandowski, cristiano ronaldo, polska argentyna, arabia, Ken Block, Emilian Kamiński, Zbigniew Ziobro, Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin, iga świątek, donald tusk, białoruś, papież, małgorzata tomaszewska, fen, kanał sportowy, janusz weiss, Bournemouth – Liverpool, Korona Kielce – Radomiak, Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze, 

 

USED PHOTOS: GOOGLE IMAGES

Wszelkie prawa zastrzeżone 2023

Dieta Radom

Dietetyk Kowala

Dietetyk Wsola

Dietetyk Jedlińsk

Dietetyk Radom

Dieta Radom

Dietetyk Warszawa

Dietetyk Białobrzegi

Dietetyk Zwoleń

Dietetyk Jastrzębia

Dietetyk Wolanów

Dietetyk Wierzbica

Dietetyk Gózd

Dietetyk Zakrzew

Dietetyk Iłża

Dietetyk Skaryszew

Dietetyk Kozienice

Dietetyk Pionki

Odchudzanie Radom