radomdietetyk.pl

OFERTA

KONTAKT

BLOG

DIETETYK BIAŁOBRZEGI

 tel: 668-000-840

ZADZWOŃ TERAZ !

dietetyk radom

O MNIE

dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom

Nazywam się Igor Mieńkowski i pomogę Ci się odchudzić! Jestem przekonany, że ze mną osiągniesz wreszcie sukces. Uważam, że każdy może być we wspaniałej formie. Wystarczy tylko znaleźć odpowiedniego specjalistę. 

SZUKASZ DLA SIEBIE LUB DLA SWOICH BLISKICH NAJLEPSZEGO DIETETYKA Z OKOLIC BIAŁOBRZEGI? DOBRZE TRAFIŁAŚ!

dietetyk białobrzegi

Ostatnie zapytania ofertowe dotyczące naszych usług:  Jedlińsk (Polecana Dieta)  Zwoleń(Dobry Dietetyk) Białobrzegi(Dietetycy) Gózd (Skuteczne Odchudzanie) Jedlnia-Letnisko (Program Dietetyczny) Zakrzew (Znany dietetyk) Przytyk (Dieta Cud) Wsola(Co jeść żeby schudnąć?) Warszawa (Dietetyk online) Wolanów (Tabletki na odchudzanie) Iłża (Szybkie przepisy) Skaryszew (Smaczna Dieta)  Jastrzębia (Dietetyczka) Kowala (Dobry dietetyk)  Pionki (Najlepszy Dietetyk) Radom (Dietetyk) Wierzbica (Jak schudnąć?) 

ODCHUDZAM SZYBKO I SKUTECZNIE !

Do tej pory myślałaś, że dieta i odchudzanie łączy się z całą masą różnego rodzaju wyrzeczeniem? Nie tym razem! Zapraszam Cię do przeżycia niesamowitej przygody w drodze ku Twoją wspaniała, szczupłą i atrakcyjną sylwetkę. Czy wiesz, że 90% osób marnuje rocznie średnio kilka tysięcy - kilkanaście tysięcy złotych na różnego rodzaju wątpliwej jakości środki odchudzające albo na dietetyków, którzy nie mają o swoim zawodzie zielonego pojęcia? Czy wiesz, że te osoby marnują rocznie od 5 do nawet 10 lat kręcąc się w kółko wokół tych samych niedziałających metod i nie osiągają żadnych, nawet najmniejszych rezultatów a wręcz są coraz grubsze i gorzej wyglądają?

Ciesze się, że wreszcie trafiłaś na odpowiednią osobę, bo ja znam się na tym co robię -i  to nie jest koketeria z mojej strony. Ja po prostu mam efekty - jestem skuteczny w tym co robię. Dodatkowym atutem odchudzania ze mną jest, że moi pacjenci czują się na diecie fantastycznie. Są pełni sił, jedzą produkty które lubią, dobrze się wysypiają, mają błyszczącą skórę, włosy, a uśmiech nie schodzi im z twarzy.

A więc gdzie tkwi mój sekret, dlaczego uważam, że odchudzanie ze mną jest jedynym trafnym wyborem który powinnaś podjąć jeśli chcesz NAPRAWDĘ osiągnąć wspaniały rezultat i figurę swoich marzeń? Myślę, że dużą rolę odgrywa w tym wszystkim pasja i misja. Kocham to i uwielbiam pomagać ludziom na nowo rozkochać się w życiu poprzez stworzenie im lepszych perspektyw -dzięki temu, że osiągają wspaniałe i atrakcyjne ciało.

Te spektakularne efekty zawdzięczam też między innymi temu, że jestem absolutnym perfekcjonistą w tym co robię. Czasem diety, które układam są tak dopracowane, że pacjenci dzwonią dziękując wniebogłosy- w takim są szoku, że ktoś poświecił im tyle czasu, żeby dobrać wszystko tak aby dieta wybitnie im się podobała. Ale to właśnie mój cel i koniec końców jeśli Ty nie byłabyś w 100 % zadowolona z naszej współpracy i z programu dietetycznego jaki dla Ciebie opracowałem - to ja nie mógłbym spojrzeć sobie w oczy w lustrze. Taki po prostu jestem, do swojego zawodu i do osiąganych wyników podchodzę absolutnie profesjonalnie co zostało docenione przez dziesiątki firm, które ze mną współpracują, wielu wybitnych sportowców, którym pomagam w zakresie dietetyki, a także mediom czy stacjom radiowym, które regularnie zapraszają mnie na wywiady. 

dietetyk radom

KLIKNIJ TUTAJ I ODBIERZ SWOJĄ DARMOWĄ WIZYTĘ :) 

dietetyk radom

ZADZWOŃ TERAZ !

668 - 000 - 840

Kliknij i odbierz darmową wizytę!

radomdietetyk.pl

radomdietetyk.pl

radomdietetyk.pl