radomdietetyk.pl

OFERTA

KONTAKT

BLOG

DIETETYK RADOM

 tel: 668-000-840

ZADZWOŃ TERAZ !

dietetyk radom

O MNIE

dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom

Nazywam się Igor Mieńkowski, jestem właścicielem poradni dietetycznej, a także dyplomowanym dietetykiem sportowym, klinicznym i ogólnym. Pomogłem wielu osobom w Polsce ale także za pośrednictwem drogi online osobom z całego Świata skutecznie się odchudzić. 

SZUKASZ DLA SIEBIE LUB DLA SWOICH BLISKICH NAJLEPSZEGO DIETETYKA W RADOM? DOBRZE TRAFIŁEŚ!

dietetyk radom

Każdy dietetyk i dietetyczka może wykonywać ten zawód, ale ile osób tak naprawdę się przykłada? Wierz mi niewiele. Na palcach jednej ręki można policzyć osoby, które robią to z powołania i kochają to co robią, a także ciągle się w tym doskonalą. Ze względu, że takich osób nie ma wiele niestety pacjenci często trafiają do "Sieciówek dietetycznych", które moim zdaniem traktują pacjentów jak bydło. Nie dają im odpowiednich warunków do odchudzania, wysyłają ciągle te same diety nie uwzględniając indywidualnych upodobań pacjentów, namawiają na suplementy, a także każą dodatkowo płacić za ukryte podczas kuracji usługi. Wielu sfrustrowanych takim traktowaniem osób trafia właśnie do mnie i dopiero zauważa, że odchudzanie może być przyjemnością opartą na obopólnym zaufaniu i szczerej chęci pomocy. 

Moim głównym celem jest znaleźć takie rozwiązanie, które zapewni Tobie skuteczny i szybki spadek wagi, a także abyś czuł pełnie komfortu podczas procesu odchudzania. Chudnięcie może i powinno być przyjemne. Czy chciałbyś podczas gubienia wagi cierpieć katusze i każdego dnia przeklinać ten dzień kiedy zacząłeś się odchudzać? Myślę, że nikt by tego nie chciał. Dlatego w naszej poradni zapewnię Ci dogodne warunki do tego abyś w pełni bezpiecznie oraz z uśmiechem na twarzy mógł przejść przez cały skuteczny proces odchudzania.

Wierz, że na każdym etapie naszej współpracy możesz liczyć na moją pomoc. Pacjenci, którym pomagam są wręcz pod wrażeniem jakością obsługi, czasem moich reakcji czy na ich wiadomość poprzez Facebook czy poprzez e-mail. Zdarza mi się odpowiadać błyskawicznie, czasem nawet w nocy - kiedy pomagasz wielu osobom często zdarza Ci się pracować też w takich porach. Jeśli akurat nie mogę odebrać telefonu bo przyjmuję pacjenta, to zawsze oddzwaniam tego samego dnia i staram się pomóc w każdej kwestii najlepiej jak potrafię. 

Dobry dietetyk, skutecznie pomaga ale najlepszy dietetyk daje wędkę dzięki, której już na zawsze odmienisz swoje nawyki żywieniowe - a co za tym idzie nie będzie efektu jojo i nie wrócisz do poprzedniej wagi. Zacznij już dziś skuteczne odchudzanie wraz ze mną. Odrzuć nieskuteczne diety i wyrzeczenia! Przejdź na smaczną, prostą w przygotowaniu, wygodną oraz dostosowaną w sposób maksymalny dla Ciebie dietę. Chudnij w oczach, obserwuj zmiany swojej sylwetki na lepsze. Gub kilogramy z błyskiem w oczach i radością, która promieniuje na ludzi wokół Ciebie. Dieta na zawsze przemieni Twoje życie. Zacznij już dziś!

Ostatnie zapytania ofertowe dotyczące naszych usług: Białobrzegi ( Oxy Dieta) Iłża (Jak zrzucić 15 kg) Skaryszew (Jak schudnąć 10 kg)   Pionki (Analiza składu ciała)  Wolanów (Najlepszy Dietetyk) Zwoleń(Dieta lekkostrawna) Jastrzębia (Tania Dieta) Gózd (Dieta Montignaca) Jedlińsk (bez efektu jojo)  Radom (Proste przepisy) Wierzbica (Dietetyczka) Przytyk (Skuteczny dietetyk) Kowala (tani dietetyk) Zakrzew (dobry dietetyk)  Jedlnia-Letnisko (Szybkie odchudzanie) Wsola (Dieta dukana) Warszawa(Dietetyk online)

ODCHUDZAM SZYBKO I SKUTECZNIE !

dietetyk radom

KLIKNIJ TUTAJ I ODBIERZ SWOJĄ DARMOWĄ WIZYTĘ :) 

dietetyk radom

ZADZWOŃ TERAZ !

668 - 000 - 840

Kliknij i odbierz darmową wizytę!

radomdietetyk.pl

radomdietetyk.pl

radomdietetyk.pl