radomdietetyk.pl

OFERTA

KONTAKT

BLOG

DIETETYK KOZIENICE

 tel: 668-000-840

ZADZWOŃ TERAZ !

dietetyk radom

O MNIE

dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom

Nazywam się Igor Mieńkowski, od wielu lat pomagam ludziom skutecznie i zdrowo się odchudzić. Wyróżnia mnie indywidualne podejście do każdej osoby oraz poszukiwanie metod, które działają i przynoszą szybkie i trwałe rezultaty.

SZUKASZ DLA SIEBIE LUB DLA SWOICH BLISKICH NAJLEPSZEGO DIETETYKA Z OKOLIC KOZIENICE? DOBRZE TRAFIŁEŚ!

dietetyk kozienice

Jako jeden z niewielu dietetyków w Polsce pierwszą wizytę oferuje całkowicie za darmo. Dlaczego tak wiele osób poleca właśnie mnie na różnego rodzaju serwisach i portalach? Przede wszystkim dlatego, że moje diety są dostosowane indywidualnie i uwzględniają wszystkie upodobania żywieniowe. Więc możesz jeść to co lubisz a dodatkowo obserwować błyskawiczne zmiany Twojej sylwetki na lepsze !

Moje diety są proste, skuteczne i tanie. Staram się także abyś miał jak najwięcej czasu aby cieszyć się efektami diety, a nie da się tego zrobić poświęcając zbyt dużo czasu na gotowanie. Dlatego jeśli chcesz otrzymasz jadłospis błyskawiczny, do tego tylko na ulubionych produktach.  Dodatkowo na końcu diety znajduje się lista zakupów o dokładnie wiadomo ile czego mamy kupić. Zakupy raz w tygodniu i dieta sama się trzyma !

Z moich usług korzystało bądź korzysta wiele osób ze Świata Biznesu, a także kilku wybitnych sportowców wyczynowych. Jestem dietetykiem Joanny Gabryluk Mistrzyni Świata Jiu Jitsu, Sary Jóźwiak dwukrotnej Mistrzyni Świata MMA, Kacpra Maruszczaka medalisty Mistrzostw Polski w Kick Boxingu, czy Klaudii Chobot medalistki Mistrzostw Europy w Judo.

Również jako psychodietetyk pomogłem wielu osobom zrozumieć jak działają mechanizmy głodu i sytości, oraz dlaczego często to psychika jest najsłabszym ogniwem nad którym należy popracować, aby schudnąć. Pokazuje techniki jak pokonać głód siłą umysłu, a dzięki temu chudnąć w mgnieniu oka. Moi pacjenci na ułożonych przeze mnie dietach czują się świetnie - nie są ani głodni ani przejedzeni, jedzą to co lubią, a dodatkowo gubią wagę. Czy można wyobrazić sobie lepszą dietę? :)

Ostatnie zapytania ofertowe dotyczące naszych usług: Kozienice (Dietetyczka) Warszawa(Trener online) Radom (tania dieta) Skaryszew (Jak Szybko schudnąć) Iłża (Jak schudnąć bez efektu jojo) Pionki (Analiza Składu Ciała) Zakrzew (Dieta zbilansowana) Wolanów (Dieta Cud) Wierzbica (Zdrowa Dieta) Przytyk (Wywiad kontrolny) Pionki (Wizyta u dietetyka) Kowala (Najlepszy dietetyk) Jedlnia Letnisko (Dobry Dietetyk) Jedlińsk (Smaczna Dieta) Białobrzegi (Skuteczny Dietetyk) Wsola (Dietetyczka) Jastrzębia (Dieta przy Hashimoto) Gózd(Dieta dr. Dąbrowskiej) Zwoleń (Psychodietetyk) 

ODCHUDZAM SZYBKO I SKUTECZNIE !

dietetyk radom

KLIKNIJ TUTAJ I ODBIERZ SWOJĄ DARMOWĄ WIZYTĘ :) 

dietetyk radom

ZADZWOŃ TERAZ !

668 - 000 - 840

Kliknij i odbierz darmową wizytę!

radomdietetyk.pl

radomdietetyk.pl

radomdietetyk.pl