radomdietetyk.pl

OFERTA

KONTAKT

BLOG

DIETETYK ZAKRZEW

 tel: 668-000-840

ZADZWOŃ TERAZ !

dietetyk radom

O MNIE

dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom

Nazywam się Igor Mieńkowski, oferuje usługi dietetyczne w mojej poradni umiejscowionej w samym centrum miasta Radom. Na pierwszej wizycie dokonuje profesjonalnego badania składu ciała wyjątkowo nowoczesną maszyną Jawon Medical IOI 353.  

SZUKASZ DLA SIEBIE LUB DLA SWOICH BLISKICH NAJLEPSZEGO DIETETYKA Z OKOLIC ZAKRZEW? DOBRZE TRAFIŁAŚ!

dietetyk zakrzew

Umów się na pierwszą bezpłatną wizytę polegającą na analizie składu ciała profesjonalnym urządzeniem Jawon Medical IOI 353. Następnie przeprowadzę z Tobą indywidualny i szczegółowy wywiad żywieniowy po to aby dopasować do Ciebie idealnie plan żywieniowy. Jedno z moich haseł to:"Dieta ma być dostosowana do człowieka, a nie człowiek ma dostosowywać siebie do diety".

Nawet sobie nie wyobrażasz jak super można być na diecie i czerpać radość z życia pełnymi garściami.Promieniuj radością na co co dzień, zarażaj innych ludzi uśmiechem. Bądź przykładem do naśladowania i kreuj właściwe wzorce żywienia. Tego wszystkiego nauczysz się u mnie. Poznasz podstawy racjonalnego i zbilansowanego żywienia, które sprawi, że na nowo rozkochasz się w życiu! 

Potrzebujesz diety specjalistycznej? Masz niedoczynność tarczycy, chorobę Hashimoto, a może jesteś Weganinem/Weganką lub Wegetarianinem/Wegetarianką? Ułożę dla Ciebie odpowiedni jadłospis uwzględniając Twoje choroby lub preferencję żywieniowe, a dodatkowo zadbam o to aby w diecie nie zabrakło żadnych cennych witamin i minerałów oraz aby ta dieta była dla Ciebie prawdziwą przyjemnością!

Jestem dumny z przemian moich podopiecznych, a jest ich bardzo wiele. Często osoby, na moich dietach gubią nawet 5 kg w niecałe dwa tygodnie i można śmiało powiedzieć, że robią to z uśmiechem na ustach. Często nawet nie czują aby się odchudzały, czy żeby były na diecie. Po prostu jedzą tak jak lubią a do tego chudną w oczach. Magia? Nie to po prostu dobrze zbilansowana dieta - prawdziwa dieta cud. :)

Ostatnie zapytania ofertowe dotyczące naszych usług: Jastrzębia (Plastry na odchudzanie) Warszawa(Naturhouse)  Radom (znany lekarz)  Jedlnia-Letnisko (Dietetyk Pro) Gózd (Wegetarianizm) Zwoleń(Dieta pudełkowa) Wierzbica (dietetyk kliniczny) Pionki (Dietetyk NFZ)  Wolanów (Dietetyczka) Jedlińsk (slimetrol) Iłża (moringa) Skaryszew (praca dietetyk) Wsola(Dieta 2018) Przytyk (Dietetyk Warszawa) Kowala (Dietetyk online) Zakrzew (Naturhouse) Białobrzegi (Super Dietetyk)

ODCHUDZAM SZYBKO I SKUTECZNIE !

dietetyk radom

KLIKNIJ TUTAJ I ODBIERZ SWOJĄ DARMOWĄ WIZYTĘ :) 

dietetyk radom

ZADZWOŃ TERAZ !

668 - 000 - 840

Kliknij i odbierz darmową wizytę!

radomdietetyk.pl

radomdietetyk.pl

radomdietetyk.pl