radomdietetyk.pl

OFERTA

KONTAKT

BLOG

DIETETYK SKARYSZEW

 tel: 668-000-840

ZADZWOŃ TERAZ !

dietetyk radom

O MNIE

dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom

Nazywam się Igor Mieńkowski, moje metody odchudzania są nowoczesne i skuteczne. Ciągle się rozwijam i staram opierać na aktualnych zdobyczach nauki i technologii po to, aby osiągali Państwo swoje rezultaty w szybki oraz prosty sposób. 

SZUKASZ DLA SIEBIE LUB DLA SWOICH BLISKICH NAJLEPSZEGO DIETETYKA Z OKOLIC SKARYSZEW? DOBRZE TRAFIŁEŚ!

dietetyk skaryszew

Jako jeden z niewielu dietetyków w Polsce pierwszą wizytę oferuje całkowicie bezpłatnie. Dlaczego tak wiele osób poleca właśnie mnie na różnego rodzaju serwisach i portalach? Po pierwsze dlatego, że moje diety są dostosowane indywidualnie i uwzględniają wszystkie Twoje upodobania. Możesz jeść to co lubisz a dodatkowo obserwować błyskawiczne zmiany Twojej sylwetki w lustrze !

Zacznij już dzisiaj, nie czekaj. Nawet sobie nie wyobrażasz jak wspaniale można być na diecie i czerpać radość z życia pełnymi garściami. Dieta u nas nigdy nie jest wyrzeczeniem. Jest to dobrze zbilansowana, zdrowa i przede wszystkim smaczna dieta, która zapewni Ci wszystkie potrzebne organizmowi mikro i makro elementy.

Czujesz się zagubiony w mętliku informacji Internetowych na temat zdrowego jedzenia? Doskonale Cię rozumiem! Dzisiaj mimo tego, że tak wiele jest serwisów czy blogów na temat diety i żywienia to większość z ludzi którzy je prowadzą nie mają bladego pojęcia na ten temat. Ich wiedza nie jest aktualizowana, a materiały z których się edukują mają wątpliwe źródła. To wszystko prowadzi do tego, że gabinety dietetyczne mają coraz więcej pracy. Ludzie potrzebują fachowej opieki i osoby, która jest w stanie w dzisiejszych czasach tą wiedzę uporządkować i przede wszystkim wykorzystać aby im pomóc. Ja staram się być właśnie taką osobą, swoją wiedzę opieram tylko na wiarygodnych źródłach - co przekłada się oczywiście na szybkie efekty moich pacjentów.

Również jako dietetyk sportowy pomagam wielu sportowcom wyczynowym, zawodowym lub po prostu osobom, które chcą aktywnie spędzać czas a przy okazji zdrowo się odżywiać. Dopasuję dietę dla Ciebie pod daną dyscyplinę sportową. Ryż z kurczakiem i brokuł pięć razy dziennie? To nie u mnie! Moje posiłki są bardzo różnorodne, a także wyjątkowo smaczne. Nieważne czy grasz w piłkę nożną, siatkówkę czy koszykówkę, pływasz, jeździsz konno czy trenujesz sztuki walki. Każda dyscyplina wymaga indywidualnego podejścia dietetycznego, innego rozkładu białek, tłuszczów i węglowodanów. Nagle okazuje się, że z każdego treningu można wycisnąć więcej niż kiedykolwiek myślałeś, że jesteś w stanie! :)

Ostatnie zapytania ofertowe dotyczące naszych usług: Zakrzew (dieta cud) Białobrzegi (Dietetyczka) Iłża (Dieta kopenhaska) Skaryszew (Dieta wacikowa) Wsola (Dietetyczka) Zwoleń (Tania Dieta) Wolanów (Tani Dietetyk) Radom (Dietetyczka) Wierzbica (Najlepszy dietetyk) Pionki (Odchudzanie) Przytyk (Dieta 2018) Kowala (Dieta zupowa jadłospis) Jedlnia-Letnisko (Dieta lekkostrawna) Gózd (dieta warzywno owocowa dr. Ewy Dąbrowskiej) Warszawa(Odchudzanie online) Jastrzębia (Dieta Ketogeniczna) Jedlińsk (Dieta keto) 

ODCHUDZAM SZYBKO I SKUTECZNIE !

dietetyk radom

KLIKNIJ TUTAJ I ODBIERZ SWOJĄ DARMOWĄ WIZYTĘ :) 

dietetyk radom

ZADZWOŃ TERAZ !

668 - 000 - 840

Kliknij i odbierz darmową wizytę!

radomdietetyk.pl

radomdietetyk.pl

radomdietetyk.pl