Dietetycy Radom

Dietetyczka Radom

Dieta Radom

Dietetyk Kowala

Dietetyk Wsola

Dietetyk Jedlińsk

Dietetyk Radom

Dieta Radom

Dietetyk Warszawa

Dietetyk Białobrzegi

Dietetyk Zwoleń

Dietetyk Jastrzębia

Dietetyk Wolanów

Dietetyk Wierzbica

Dietetyk Gózd

Dietetyk Zakrzew

Dietetyk Iłża

Dietetyk Skaryszew

Dietetyk Kozienice

Dietetyk Pionki

Odchudzanie Radom

tagi: dieta radom,najlepszy dietetyk radom, odchudzanie radom, skuteczna dieta,prosta dieta, bardzo łatwa dieta, przyjemna dieta, bajeczna dieta, łatwa dieta, radom miasto na twoją dietę, dietetyk z radomia, radomianin idzie na dietę, dieta radom twoją najlepszą, zacznij dziś dietę w radomiu, bardzo skuteczny proces diety w miejscowości radom, dieta na miarę twoich potrzeb indywidualna rozpisana w radom, udana i prosta dieta taka jaką lubisz zawsze w radomiu, miasto radom to miejsce gdzie dobry dietetyk ułoży dla ciebie najlepszą zbilansowaną dietę, dieta której potrzebujesz to dieta dobrze zbilansowana, radom to miejsce gdzie najlepszy dietetyk ułoży dla ciebie dobrą i skuteczną dietę abyś mógł skutecznie zgubić kilogramy, dieta paleo, dieta bezglutenowa czy dieta wegetariańska i wegańska, dieta również dla cukrzyka, dieta radom to dobra dieta i najlepszy dietetyk gwarantuje szybkie rezultaty takiej diety, miasto radom to miejsce które spełni twoje wszystkie potrzeby i zagwarantuje dobrą i smaczną diete, przejdź dzisiaj na dietę w radomiu, 

iphone 14, mateusz matyszkowicz, iga świątek, włochy słowenia, bartosz kurek, bayern stuttgart warta lech, monza juventus, milan napoli, korona górnik zabrze

 

USED PHOTOS: GOOGLE IMAGES

Wszelkie prawa zastrzeżone 2022

Dieta Radom

Dietetyk Kowala

Dietetyk Wsola

Dietetyk Jedlińsk

Dietetyk Radom

Dieta Radom

Dietetyk Warszawa

Dietetyk Białobrzegi

Dietetyk Zwoleń

Dietetyk Jastrzębia

Dietetyk Wolanów

Dietetyk Wierzbica

Dietetyk Gózd

Dietetyk Zakrzew

Dietetyk Iłża

Dietetyk Skaryszew

Dietetyk Kozienice

Dietetyk Pionki

Odchudzanie Radom

dietetyk radom

KONTAKT

GŁÓWNA

dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom

PRZEMIANY

O MNIE

dietetyk radom
dietetyk radom

BLOG

OPINIE

KONKURS

 Zadzwoń teraz !

NAJLEPSZY DIETETYK W RADOMIU WEDŁUG NIEZALEŻNEGO SERWISU - OFERTEO .PL

 Zadzwoń teraz !

 Zadzwoń teraz !

 Zadzwoń teraz !

 Zadzwoń teraz !

 Zadzwoń teraz !

KLIKNIJ I ZOBACZ INNE

ARTYKUŁY NA BLOGU

Dietetyk Radom

TEN BLOG JEST ZA DARMO I POWSTAŁ TYLKO Z MIŁOŚCI DO DIETETYKI

PHOTOS: ZDJĘCIA GOOGLE,

LUB ZBIORY WŁASNE

tagi: dietetyk radom, dieta radom, odchudzanie radom

dieta radom

B L O G

SEKRETY KONCERNU COCA COLA - CUKIER, ALKOHOL, NARKOTYKI - CO TAK NAPRAWDĘ ZNAJDUJE SIĘ W ŚCIŚLE TAJNEJ RECEPTURZE COCA COLI? - CZĘŚĆ 4 💀💀
13 lutego 2023

11. Narkotyki

 

Według New York Times, Coca-Cola Company importowała liście koki z Peru i Boliwii przynajmniej do końca lat 80. XX wieku. Były one dodawane do napoju napewno jeszcze do 1988 roku, na łamach New York Times przyznał to oficjalny rzecznik Coca Coli. 


Potem składnik ten został wycofany. Zasadniczo importowanie liści koki w Stanach Zjednoczonych jest nielegalne. Jest jednak wyjątek od reguły. Jedna firma z branży farmaceutycznej - Stepan, która na codzień zajmuje się przetwórstwem wyrobów chemicznych. Izolują oni w specjalnym procesie kokaine z liści koki a następnie sprzedają ją do laboratoriów chemicznych firmy Mallinckrodt. Która to z kolei robi z tego różne wyroby chemiczne. Pozostałości z tego procesu zostają zamienione na płyn tzw. ekstrakt z liści koki. Niektóre amerykańskie źródła podają, że w całości jest on wysyłany właśnie do koncernu Coca Cola.

Istnieją prywatne nagrania  jak  ciężarówki załadowane po brzegi  tajemniczym płynem kierują się w stronę zakładów Coca Coli. 


Amerykańska dziennikarka w drodze śledztwa próbowała udowodnić, że jest to ekstrakt z liści koki. Po wielu próbach, telefonach, mailach skontaktowania się z koncernem - nie otrzymała żadnego wyjaśnienia na ten temat.


Udało jej się natomiast zatrzymać jedną z cieżarówek Coca Cola z tajemniczym płynem i wdać się w krótką dyskusję z kierowcą - nie zdradził on jednak szczegółów tego co wiezie. Ale uwaga, były to pojemniki z płynem od koncernu Stepan jedynej firmy, która legalnie może importować liście koki. Całość nagrania dostępna jest w filmie - Commentaire Coca Cola : La Formule Secrete (2012 )
Dziennikarka śledcza kupiła nawet akcje Coca Coli tylko po to aby mieć możliwość pojawić się na zjeździe akcjonariuszy i zadać publicznie pytanie prezesowi Coca Cola : 


" Dlaczego nie przyznacie, że w Waszej recepturze nadal znajduje się ekstrakt z liści koki? ". 


Jej pytanie zostało nagrodzone brawami zgromadzonych tam osób, które prawdopodobnie też chciałyby poznać wreszcie prawdę. 


Jednak po krótkiej ciszy, prezes z uśmiechem na ustach powiedział tylko, że :

" Nie mam żadnych informacji na ten temat. Wszystkie składniki Coca Cola są bezpieczne dla zdrowia. Co więcej wszystkie produkty Coca Cola są bezpieczne. "


Ocenę jego wypowiedzi pozostawiam drodzy czytelnicy Wam.
Może po prostu koncern uznał w swojej pokrętnej logice, że wprowadzaniem klientów w błąd byłoby gdyby liści koki tam nie było wkońcu sama nazwa producenta wskazuje na ich obecność. Przecież grunt to szczerość.

 

Ale czy dziwi ten fakt jeśli w szklance Coca Coli było kiedyś 9 mg kokainy? Typowa dawka tego narkotyku to 50 mg. Można się więc było poczuć jak na delikatnym haju. Kokaina została zastąpiona liśćmi koki  ( z której produkowana jest kokaina ) w 1929 roku sam twórca receptury Coca Coli - John S. Pemberton stworzył ją między innymi, bo był uzależniony od leków przeciwbólowych i napój miał być jego remedium na wszelkie dolegliwości bólowe.
Niestety jaka jest prawda być może nigdy się nie dowiemy, dlatego, że receptura Coca Coli jest strzeżona lepiej niż skarbiec Fort Knox, a składniki, które tam są znajdują tak naprawdę znają tylko dwie osoby. 


Sytuacja Coca Cola Company pokazuje, jak ważne jest, aby konsumenci byli świadomi tego, że korporacje i ich właściciele oraz prezesi nie mają żadnych problemów z tym, żeby nas oszukiwać.
Koncern Coca Cola nie jest wyjątkiem. Również swoje za uszami ma Pepsi, oraz Redbull. Chociażby to, że jeden i drugi podmiot wykorzystuje znanych i cenionych sportowców po to aby reklamować swoje produkty. Czyli młodzi ludzie, którzy mają w ich koncepcie reklamowym utożsamiać się z tymi osobami dodatkowo skojażą bycie sportowcem z piciem napojów gazowanych - bo ma to bardzo dużo wspólnego .. Można powiedzieć, że istnieje tu poważny dysonans, bo litr Pepsi zawiera aż 22 łyżeczki cukru i niewiele mniej ma go Redbull.


Jeśli miałbym wybrać jednak, który z tych trzech napojów wypić po treningu, wolałbym nie wybierać wcale.
Pamiętajmy jednak, że to my ostatecznie decydujemy czy ich produkt wyląduje  w naszym brzuchu czy doczeka swojego terminu przydatności na półkach sklepowych.

 

przeczytaj cały artykuł  :

 

SEKRETY KONCERNU COCA COLA - CUKIER, ALKOHOL, NARKOTYKI - CO TAK NAPRAWDĘ ZNAJDUJE SIĘ W ŚCIŚLE TAJNEJ RECEPTURZE COCA COLI? - CZĘŚĆ 1 🫢🔥

dieta radom

Dietetycy Radom

Dietetyczka Radom

Dieta Radom

Dietetyk Kowala

Dietetyk Wsola

Dietetyk Jedlińsk

Dietetyk Radom

Dieta Radom

Dietetyk Warszawa

Dietetyk Białobrzegi

Dietetyk Zwoleń

Dietetyk Jastrzębia

Dietetyk Wolanów

Dietetyk Wierzbica

Dietetyk Gózd

Dietetyk Zakrzew

Dietetyk Iłża

Dietetyk Skaryszew

Dietetyk Kozienice

Dietetyk Pionki

Odchudzanie Radom

tagi: dieta radom,najlepszy dietetyk radom, odchudzanie radom, skuteczna dieta,prosta dieta, bardzo łatwa dieta, przyjemna dieta, bajeczna dieta, łatwa dieta, radom miasto na twoją dietę, dietetyk z radomia, radomianin idzie na dietę, dieta radom twoją najlepszą, zacznij dziś dietę w radomiu, bardzo skuteczny proces diety w miejscowości radom, dieta na miarę twoich potrzeb indywidualna rozpisana w radom, udana i prosta dieta taka jaką lubisz zawsze w radomiu, miasto radom to miejsce gdzie dobry dietetyk ułoży dla ciebie najlepszą zbilansowaną dietę, dieta której potrzebujesz to dieta dobrze zbilansowana, radom to miejsce gdzie najlepszy dietetyk ułoży dla ciebie dobrą i skuteczną dietę abyś mógł skutecznie zgubić kilogramy, dieta paleo, dieta bezglutenowa czy dieta wegetariańska i wegańska, dieta również dla cukrzyka, dieta radom to dobra dieta i najlepszy dietetyk gwarantuje szybkie rezultaty takiej diety, JAKUB CZARODZIEJ, miasto radom to miejsce które spełni twoje wszystkie potrzeby i zagwarantuje dobrą i smaczną diete, przejdź dzisiaj na dietę w radomiu, iphone 14, mateusz matyszkowicz, iga świątek, włochy słowenia, bartosz kurek, bayern stuttgart, JAKUB CZARODZIEJ, GTA 6, ROBERT LEWANDOWSKI, MAJA STAŚKO, FAME MMA, warta lech, monza juventus, milan napoli, UKRAINA, korona górnik zabrze tomasz wołek, putin,  rosja, powszechna mobilizacja, dania francja, tvpsport, Sylwia Kurzela, Anna Maria Sieklucka, Anglia Niemcy, kurs dolara, arnold schwarzenegger, kursy walut, jakub czarodziej, BAYER bayern leverkusen, GET IN BANK, POGOŃ - LECHIA, JERZY URBAN, Bartosz Gelner, Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska, MACIEJ KURZAJEWSKI, KATARZYNA CICHOPEK, FC BARCELONA CELTA, KIJÓW,

BIAŁORUŚ, DAWID OZDOBA, UKRAINA, LOVE ISLAND,  Polska Serbia, , manchester city, siatkówka, sprawa dla reportera, zuzanna górecka, telewizja polska,  tomasz lis, dzień nauczyciela, liam hemsworth, henry cavill, geralt, witcher,  BARCELONA, takeoff, biedronka, zabka, IGOR SYPNIEWSKI, SKOKI NARCIARSKIE, Aaron carter, sebastian fabijański, ksw, fame mma, amazon, netflix,  Prime video, disney +, hbo go, jerzy połomski, nestle, coca cola, Elon Musk, Twitter, cena gazu, cena prądu, cena węgla, Przewodów, Katar, Mundial, mc donald, burger drwala, black friday, wednesday, addams family,  mecze mundial, glik, zieliński, argentyna meksyk, mbappe, wojciech szczęsny, robert lewandowski, cristiano ronaldo, polska argentyna, arabia, Ken Block, Emilian Kamiński, Zbigniew Ziobro, Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin, iga świątek, donald tusk, białoruś, papież, małgorzata tomaszewska, fen, kanał sportowy, janusz weiss, Bournemouth – Liverpool, Korona Kielce – Radomiak, Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze, 

 

USED PHOTOS: GOOGLE IMAGES

Wszelkie prawa zastrzeżone 2023

Dieta Radom

Dietetyk Kowala

Dietetyk Wsola

Dietetyk Jedlińsk

Dietetyk Radom

Dieta Radom

Dietetyk Warszawa

Dietetyk Białobrzegi

Dietetyk Zwoleń

Dietetyk Jastrzębia

Dietetyk Wolanów

Dietetyk Wierzbica

Dietetyk Gózd

Dietetyk Zakrzew

Dietetyk Iłża

Dietetyk Skaryszew

Dietetyk Kozienice

Dietetyk Pionki

Odchudzanie Radom