dieta radom

Witajcie w Świecie gdzie trening personalny nabiera nowego wymiaru!

Czas na rozgrzewkę - cztery ściany - Ty i Twój trener jesteście w swoim domach, nie ma bezpośredniego kontaktu, Covid stop, pełnia bezpieczeństwa itd. 

Konsola VR ( czyli gogle i dwa pady w Twoich rękach przenoszą Cię do wirtualnego Świata i wraz ze swoim trenerem łapiecie za broń palną, pokonując różne przeszkody eliminujecie hordy żądnych krwi zombie - a dla osób o słabszych nerwach ustawiacie opcje aby wrogowie byli politykami..

Albo zakładacie rękawice bokserskie, wchodzicie na wirtualny ring i bierzecie udział w Mistrzostwach Świata mieszanych sztuk walk..

A może tym razem stajecie się rycerzami Jedi i dzierżąc miecze świetlne trenujecie całe ciało wykonując skomplikowane kombinacje ciosów w wirtualnej przestrzeni, spalając przy okazji masę kalorii ?

Testowaliśmy już takie aplikacje na urządzeniu, które nazywa się Oculus Quest 2. Właściwie jeśli w tej chwili wyobrażasz sobie obojętnie co..

hmmm 

mamy pandemie więc może chciałbyś dziś na treningu potańczyć bo dawno tego nie robiłeś?

Nic prostszego !

Zakładasz gogle bierzesz w ręce dwa pady i w oka mgnieniu jesteś w znanym klubie gdzie gra topowy dj świata a piękna instruktorka/przystojny istruktor na środku parkietu pokazuje sekwencje taneczne i tańczy wraz Tobą ..

wokół tłum ludzi otacza Ciebie i dopinguje niczym króla parkietu Johna Travolte w filmie Gorączka Sobotniej Nocy..

Po 30 minutach takiej sesji czujesz szczęście, satysfakcje i już nie możesz doczekać się kolejnego treningu, a dopiero co go zrobiłeś.. I jest to jeden przykład z miliona możliwości..  

Choć nie jest to reklama i nie dostaniemy za to złamanego grosza, to nasze refleksje są takie, że właśnie jesteśmy świadkami przełomu w dziedzinie treningu personalnego. Widzimy tutaj przede wszystkim bardzo ciekawe możliwości do przeprowadzenia rozgrzewki wraz ze swoim podopiecznym, choć podejrzewamy, że to pójdzie o wiele dalej i niedługo całe treningi mogą tak wyglądać. Mamy nadzieje, że pandemia szybko minie i technologia VR nie bedzie koniecznością a jedynie ciekawą alternatywą dla tych którzy chcą osiągać lepsze efekty.

Oczywiście zanim stanie się to popularne musi minąć trochę czasu, aż więcej osób zacznie się przekonywać jak ciekawe i zarazem skuteczne jest trenowanie z technologią VR. Jeśli macie ochotę spróbować pierwszy raz swojej przygody z technologią VR mamy do dyspozycji konsole Oculus Quest 2 oraz specjalne aplikacje pozwalające ćwiczyć w sposób ciekawy i skuteczny. :-) ( Dietetyk Radom )

21 marca 2021
OCULUS QUEST 2 I TECHNOLOGIA VR - CZYLI JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ PRZYSZŁOŚĆ TRENINGU PERSONALNEGO

B L O G

dieta radom

tagi: dietetyk radom, dieta radom, odchudzanie radom

OFERTA

OPINIE

BLOG

dietetyk radom

O MNIE

dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom

STRONA GŁÓWNA

KONTAKT

dietetyk radom

PHOTOS: ZDJĘCIA GOOGLE,

LUB ZBIORY WŁASNE

TEN BLOG JEST ZA DARMO I POWSTAŁ TYLKO Z MIŁOŚCI DO DIETETYKI

Dietetyk Radom

KLIKNIJ I ZOBACZ INNE

ARTYKUŁY NA BLOGU

Kliknij i odbierz darmową wizytę

ZAMÓW DIETĘ ONLINE W PROMOCJI