dieta radom

Do kin właśnie wszedł nowy film z Batmanem. Tak jak obiecali twórcy jest mroczny i zrobiony z hollywódzkim rozmachem. Pełno zapierających dech w piersiach scen, oraz zwrotów akcji, a to wszystko okraszone epicką muzyką. Jako, że Batman to mój ulubiony super bohater, zawsze z przyjemnością zwracam uwagę na tą pozycję. Zrobiłem również wywiad na temat aktora, który tym razem wcielił się w rolę Mrocznego Rycerza - czyli Roberta Pattinsona. Głównie znanego wcześniej z filmów takich jak saga "Zmierzch". Podobno grał jeszcze w wielu innych filmach, ale szczerze mówiąc osobiście nie słyszałem, aby były to role godne polecenia czy zapamiętania. Czy jako Batman podołał zadaniu? Czy wypadł przekonywująco jako brutalny ale też sprawiedliwy obrońca uciśnionych ? Moim zdaniem tak, okazuje się, że to świetny aktor, który potrafi odnaleźć się w każdych warunkach mimo, iż pierwsze filmowe kroki stawiał w komediach romantycznych. Podobnie sprawa ma się z Margot Robbie, którą również uwielbiam, a która ostatnio szturmem podbiła Świat Kina akcji, jako Harley Quinn. 

 

Henry Cavill, Chris Hemsworth, The Rock, Downey Jr., Chris Evans - to tylko niektóre postacie które grały super bohaterów. Na pewno Robert patrząc na nich miał dylemat i zastanawiał się, czy na pewno pasuje do tego grona.

 

Jaką dietę stosował Robert Pattinson i jak się prowadził przygotowując się do roli w której musiał wypaść nad wyraz przekonująco? 

 

Przede wszystkim ograniczył ilość alkoholu, a tej używki w jego życiu nigdy nie brakowało - stąd też miał z tym nie mały problem. Zrezygnował także ze smażonych potraw. Odrzucił całkowicie przetworzone produkty. Jadł tylko dobre gatunkowo mięso typu grassfed.  Stosował też 5 zbilansowanych posiłków i dbał o odpowiedni rozkład makroskładników w diecie. Również warto zaznaczyć, że przed scenami w których wiedział, że będzie występował bez koszulki - ograniczał on bardzo ilość spożywanych kalorii oraz pił mało wody. Warto wspomnieć, że technikę ograniczania wody(poprzedzoną nawadnianiem) stosują kulturyści przed zawodami. Również robił tak aktor Henry Cavill w Wiedźminie gdzie wiedział, że w następnej scenie będzie paradował bez koszulki.

 

Robert twierdzi, że na wypracowanie sylwetki miał tylko kilka miesięcy, a wstyd, że jako Batman będzie wyglądał nie przekonująco był dla niego ogromnym motywatorem do pracy.

 

Jeśli chodzi o trening Pattinsona wyglądało to tak:

 

Siłownia - na początek wykonanie treningu ABS, potem pięciominutowy trening cardio, następnie bicycle crunches, dumbbell side bends z wykorzystaniem hantli, podwójne brzuszki oraz ćwiczenie zwane Superman - trzy serie po 25 powtórzeń. 

 

Bieganie - Pattinson biegał 5-10 kilometrów, trzy lub cztery razy w tygodniu. 

 

Na zewnątrz - prócz siłowni, aktor wiele czynności wykonywał na świeżym powietrzu. Przerzucał worki z piaskiem oraz boksował powietrze. Jest też dużym zwolennikiem długich spacerów jako sposobu na rozluźnienie i oczyszczenie umysłu. 

13 marca 2022
NOWY BATMAN 2022 - CO JADŁ I JAK TRENOWAŁ ROBERT PATTINSON PRZYGOTOWUJĄC SIĘ DO GŁÓWNEJ ROLI 💪😈🦇🦇

B L O G

dieta radom

tagi: dietetyk radom, dieta radom, odchudzanie radom

OFERTA

OPINIE

BLOG

dietetyk radom

O MNIE

dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom

STRONA GŁÓWNA

KONTAKT

dietetyk radom

PHOTOS: ZDJĘCIA GOOGLE,

LUB ZBIORY WŁASNE

TEN BLOG JEST ZA DARMO I POWSTAŁ TYLKO Z MIŁOŚCI DO DIETETYKI

Dietetyk Radom

KLIKNIJ I ZOBACZ INNE

ARTYKUŁY NA BLOGU

Kliknij i odbierz darmową wizytę

ZAMÓW DIETĘ ONLINE W PROMOCJI