KLIKNIJ I ZOBACZ INNE ARTYKUŁY NA BLOGU

Dietetycy Radom

Dietetyczka Radom

Dieta Radom

Dietetyk Kowala

Dietetyk Wsola

Dietetyk Jedlińsk

Dietetyk Radom

Dieta Radom

Dietetyk Warszawa

Dietetyk Białobrzegi

Dietetyk Zwoleń

Dietetyk Jastrzębia

Dietetyk Wolanów

Dietetyk Wierzbica

Dietetyk Gózd

Dietetyk Zakrzew

Dietetyk Iłża

Dietetyk Skaryszew

Dietetyk Kozienice

Dietetyk Pionki

Odchudzanie Radom

tagi: dieta radom,najlepszy dietetyk radom, odchudzanie radom, skuteczna dieta,prosta dieta, bardzo łatwa dieta, przyjemna dieta, bajeczna dieta, łatwa dieta, radom miasto na twoją dietę, dietetyk z radomia, radomianin idzie na dietę, dieta radom twoją najlepszą, zacznij dziś dietę w radomiu, bardzo skuteczny proces diety w miejscowości radom, dieta na miarę twoich potrzeb indywidualna rozpisana w radom, udana i prosta dieta taka jaką lubisz zawsze w radomiu, miasto radom to miejsce gdzie dobry dietetyk ułoży dla ciebie najlepszą zbilansowaną dietę, dieta której potrzebujesz to dieta dobrze zbilansowana, radom to miejsce gdzie najlepszy dietetyk ułoży dla ciebie dobrą i skuteczną dietę abyś mógł skutecznie zgubić kilogramy, dieta paleo, dieta bezglutenowa czy dieta wegetariańska i wegańska, dieta również dla cukrzyka, dieta radom to dobra dieta i najlepszy dietetyk gwarantuje szybkie rezultaty takiej diety, miasto radom to miejsce które spełni twoje wszystkie potrzeby i zagwarantuje dobrą i smaczną diete, przejdź dzisiaj na dietę w radomiu, 

iphone 14, mateusz matyszkowicz, iga świątek, włochy słowenia, bartosz kurek, bayern stuttgart warta lech, monza juventus, milan napoli, korona górnik zabrze

 

USED PHOTOS: GOOGLE IMAGES

Wszelkie prawa zastrzeżone 2022

Dieta Radom

Dietetyk Kowala

Dietetyk Wsola

Dietetyk Jedlińsk

Dietetyk Radom

Dieta Radom

Dietetyk Warszawa

Dietetyk Białobrzegi

Dietetyk Zwoleń

Dietetyk Jastrzębia

Dietetyk Wolanów

Dietetyk Wierzbica

Dietetyk Gózd

Dietetyk Zakrzew

Dietetyk Iłża

Dietetyk Skaryszew

Dietetyk Kozienice

Dietetyk Pionki

Odchudzanie Radom

dietetyk radom

KONTAKT

GŁÓWNA

dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom

PRZEMIANY

O MNIE

dietetyk radom
dietetyk radom

BLOG

OPINIE

KONKURS

 Zadzwoń teraz !

NAJLEPSZY DIETETYK W RADOMIU WEDŁUG NIEZALEŻNEGO SERWISU - OFERTEO .PL

 Zadzwoń teraz !

 Zadzwoń teraz !

 Zadzwoń teraz !

 Zadzwoń teraz !

 Zadzwoń teraz !

Dietetyk Radom

TEN BLOG JEST ZA DARMO I POWSTAŁ TYLKO Z MIŁOŚCI DO DIETETYKI

PHOTOS: ZDJĘCIA GOOGLE,

LUB ZBIORY WŁASNE

tagi: dietetyk radom, dieta radom, odchudzanie radom

dieta radom

B L O G

JAK PRZETRWAĆ ŚWIĘTA ? ZAWODOWY DIETETYK RADZI JAK W ŚWIĘTA SCHUDNĄĆ A NIE PRZYTYĆ - PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI SPRAWDZONE W BOJU CZĘŚĆ 1 ⚔️🧐⚡️🔥 ( DIETETYK RADOM )
12 grudnia 2022

Im bliżej Świąt tym częściej zadajecie mi pytanie: Jak przetrwać Święta? Czy ten czas nie wpłynie na efekty diety ? Czy można przed Świętami jakoś się przygotować, żeby nie złapać w ten czas kilku kilogramów więcej ? W tym wpisie chciałbym zebrać choć część metod, które odpowiednio zastosowane sprawią, że w te nadchodzące Święta ( Wigilie i Boże Narodzenie ) nie tylko nie przytyjecie, ale i z powodzeniem zgubicie kilka kilogramów więcej.


Dla ułatwienia dzisiejszy artykuł podzielę na 3 części :


Strategia dzień przed
Strategia w dni Świąt
Strategia dzień po


Nie przedłużając, zanurzmy się już w meandry taktycznych dietetycznych niuansów i forteli żywieniowych - tak błyskotliwych, że sam generał Skrzypczak mógłby nam pozazdrościć ! 


Część 1 - STRATEGIA DZIEŃ PRZED


Odpowiednio przygotowany organizm będzie dużo lepiej trawił pokarm i pozwoli nam zwycięsko wyjść ze świątecznych wojaży. Przede wszystkim dzień przed Wigilią - należy mocno rozpędzić nasz metabolizm. Najlepiej ćwiczeniami interwałowymi ( High Intensity Interval Training ) w skrócie - HIIT. Taki trening polega w uproszczeniu na wykonywaniu serii ćwiczeń o dużej intensywności – na poziomie 90% maksymalnego tętna, przeplatanych przerwami, podczas których tętno spada do 50–60%. Interwały są dużym obciążeniem dla organizmu, dlatego nie powinny być stosowane przez osoby, które mają problemy sercowo - naczyniowe. Trening HIIT możemy zastąpić też dodatkową aktywnością - najlepiej na świeżym powietrzu. Przy mrozie poniżej 10 stopni zwykły godzinny spacer pomoże spalić nawet 700 kalorii ! 

 

Trening ten przygotuje Twoje ciało do tego aby strawić jutrzejsze wigilijne jedzenie oraz alkohol szybciej niż Marcin Najman odklepuję w matę - czyli nie owijajmy w bawełnę - po prostu ultra szybko.

 

Kiedy już mamy miecz w postaci wykonanego treningu czas przywdziać prawdziwą srebrną zbroję! Odpowiednia higiena życia pomoże Wam lepiej przetrwać świąteczny okres. Moi kochani ! Choć to co teraz napiszę to banał i każda pseudo dietetyczka prowadząca bloga o żywieniu mogłaby to przekazać pomiędzy swoimi mądrościami.. Ale nie bójmy się iść w tym kierunku! Odkąd Anna Lewandowska forsuje w mediach swoje teorie, że na kaszel i przeziębienie najlepszy jest smalec gęsi - ja już naprawdę niczego powiedzieć się nie boję.

 

Dzień przed Świętami pamiętajcie aby zadbać o minimum 7 godzin snu, a najlepiej 8. Według publikacji Sunila Sharmy i Mani Kavuru dotyczącej korelacji snu z metabolizmem, sen jest silnie powiązany z procesami hormonalnymi oraz odpowiada za utrzymanie równowagi metabolicznej. Niezwykle ważne aby przed dniem rozpusty świątecznej pamiętać również o minimalizowaniu stresu. W wyniku reakcji na stres organizm wydziela takie hormony jak adrenalinę i kortyzol. To może szkodzić na kilka sposobów. Po pierwsze, wysoki poziom kortyzolu w dłuższej perspektywie zmniejsza wrażliwość na insulinę i przyczynia się do magazynowania tłuszczu. Po drugie, kortyzol spowalnia metabolizm. Verywell Mind opisuje badania przeprowadzone przez naukowców z Ohio State University. Kobiety, które zgłosiły wystąpienie przynajmniej jednego stresogennego czynnika w ciągu ostatnich 24 godzin, spaliły o 104 kalorii mniej od tych badanych, które nie były zestresowane.

 

Sposobów na zmniejszenie stresu są setki, albo i tysiące, choć osobiście uważam, że każdy tutaj powinien znaleźć coś indywidualnie dla siebie. Mnie na przykład relaksuję gra na gitarze albo ulubiony serial na Netflix. Cóż.. 1-2 godzinki i po stresie ani śladu ! A Ty co lubisz robić? Co sprawia, że przez ten czas kiedy to robisz zapominasz o całym Świecie ? Pobaw się z kotem, chomikiem porzucaj papierowymi samolotami w karykatury polityków. Whatever ! - to ma być Twoje i ma Cię zrelaksować.

 

Pamiętajcie więc kochani dzień przed Świętami również o tym aspekcie. 

 

Zobacz też: JAK PRZETRWAĆ ŚWIĘTA ? ZAWODOWY DIETETYK RADZI JAK W ŚWIĘTA SCHUDNĄĆ A NIE PRZYTYĆ - PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI SPRAWDZONE W BOJU CZĘŚĆ 2 🧨🧐💣🔥

 

( DIETETYK RADOM )

 

 

 

 

dieta radom

Dietetycy Radom

Dietetyczka Radom

Dietetyk Kowala

Dietetyk Wsola

Dietetyk Jedlińsk

Dietetyk Radom

Dieta Radom

Dietetyk Warszawa

Dietetyk Białobrzegi

Dietetyk Zwoleń

Dietetyk Jastrzębia

Dietetyk Wolanów

Dietetyk Wierzbica

Dietetyk Gózd

Dietetyk Zakrzew

Dietetyk Iłża

Dietetyk Skaryszew

Dietetyk Kozienice

Dietetyk Pionki

Odchudzanie Radom

tagi: dieta radom,najlepszy dietetyk radom, odchudzanie radom, skuteczna dieta,prosta dieta, bardzo łatwa dieta, przyjemna dieta, bajeczna dieta, łatwa dieta, radom miasto na twoją dietę, dietetyk z radomia, radomianin idzie na dietę, dieta radom twoją najlepszą, zacznij dziś dietę w radomiu, bardzo skuteczny proces diety w miejscowości radom, dieta na miarę twoich potrzeb indywidualna rozpisana w radom, udana i prosta dieta taka jaką lubisz zawsze w radomiu, miasto radom to miejsce gdzie dobry dietetyk ułoży dla ciebie najlepszą zbilansowaną dietę, dieta której potrzebujesz to dieta dobrze zbilansowana, radom to miejsce gdzie najlepszy dietetyk ułoży dla ciebie dobrą i skuteczną dietę abyś mógł skutecznie zgubić kilogramy, dieta paleo, dieta bezglutenowa czy dieta wegetariańska i wegańska, dieta również dla cukrzyka, dieta radom to dobra dieta i najlepszy dietetyk gwarantuje szybkie rezultaty takiej diety, JAKUB CZARODZIEJ, miasto radom to miejsce które spełni twoje wszystkie potrzeby i zagwarantuje dobrą i smaczną diete, przejdź dzisiaj na dietę w radomiu, iphone 14, mateusz matyszkowicz, iga świątek, włochy słowenia, bartosz kurek, bayern stuttgart, JAKUB CZARODZIEJ, GTA 6, ROBERT LEWANDOWSKI, MAJA STAŚKO, FAME MMA, warta lech, monza juventus, milan napoli, UKRAINA, korona górnik zabrze tomasz wołek, putin,  rosja, powszechna mobilizacja, dania francja, tvpsport, Sylwia Kurzela, Anna Maria Sieklucka, Anglia Niemcy, kurs dolara, arnold schwarzenegger, kursy walut, jakub czarodziej, BAYER bayern leverkusen, GET IN BANK, POGOŃ - LECHIA, JERZY URBAN, Bartosz Gelner, Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska, MACIEJ KURZAJEWSKI, KATARZYNA CICHOPEK, FC BARCELONA CELTA, KIJÓW,

BIAŁORUŚ, DAWID OZDOBA, UKRAINA, LOVE ISLAND,  Polska Serbia, , manchester city, siatkówka, sprawa dla reportera, zuzanna górecka, telewizja polska,  tomasz lis, dzień nauczyciela, liam hemsworth, henry cavill, geralt, witcher,  BARCELONA, takeoff, biedronka, zabka, IGOR SYPNIEWSKI, SKOKI NARCIARSKIE, Aaron carter, sebastian fabijański, ksw, fame mma, amazon, netflix,  Prime video, disney +, hbo go, jerzy połomski, nestle, coca cola, Elon Musk, Twitter, cena gazu, cena prądu, cena węgla, Przewodów, Katar, Mundial, mc donald, burger drwala, black friday, wednesday, addams family,  mecze mundial, glik, zieliński, argentyna meksyk, mbappe, wojciech szczęsny, robert lewandowski, cristiano ronaldo, polska argentyna, arabia, Ken Block, Emilian Kamiński, Zbigniew Ziobro, Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin, iga świątek, donald tusk, białoruś, papież, małgorzata tomaszewska, fen, kanał sportowy, janusz weiss, Bournemouth – Liverpool, Korona Kielce – Radomiak, Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze, 

 

USED PHOTOS: GOOGLE IMAGES

Wszelkie prawa zastrzeżone 2023

Dieta Radom

Dietetyk Kowala

Dietetyk Wsola

Dietetyk Jedlińsk

Dietetyk Radom

Dieta Radom

Dietetyk Warszawa

Dietetyk Białobrzegi

Dietetyk Zwoleń

Dietetyk Jastrzębia

Dietetyk Wolanów

Dietetyk Wierzbica

Dietetyk Gózd

Dietetyk Zakrzew

Dietetyk Iłża

Dietetyk Skaryszew

Dietetyk Kozienice

Dietetyk Pionki

Odchudzanie Radom