dieta radom

Duża część osób, jeśli nie większość w czasie przed i zaraz po Nowym Roku oświadcza buńczucznie, że w tym roku to ja.. i tutaj pojawia się kilka, kilkanaście oświadczeń czego ta osoba nie zrobi. Niestety często życie pokazuje, że te osoby tak naprawdę nie osiągają nawet 1 % z tych rzeczy, które chciała. Zabierają się za to bez głowy i narzędzi, które pomogą te cele zrealizować. Zaprezentuje Ci teraz 5 prostych metod w jaki sposób to właśnie Ty w tym roku zrealizujesz wszystkie swoje cele. Zapraszam

 

Metoda Nr 1

Spisz swoje cele na kartce. Cel spisany ma dużo większą moc niż wypowiedziany. Badania dowodzą, że z deklaracji, która jest gdzie spisana trudniej nam się wycofać, bo mamy wtedy do siebie większy żal niż gdybyśmy wycofali się, ale nie spisali tego uprzednio. Tak więc moi kochani, kartka w dłoń i spiszmy wszystko co chcemy w tym nadchodzącym roku osiągnąć. Na niektórych lepiej działa też, żeby cele były zapisane bardzo szczegółowo np. zamiast chcę być szczupła napisz: chcę ważyć 60 kg, zaś w obwodzie pasa mieć 61 cm i tryskać energią i dobrym samopoczuciem każdego dnia.

 

Metoda Nr 2

Powiedz o tym co chcesz osiągnąć bliskim osobom. Człowiek to istota społeczna więc cały czas postrzega siebie również przez pryzmat innych ludzi. Warto wykorzystać ten fakt i powiedzieć kilku osobom o tym, że np. chcesz się odchudzić. I nawet jeśli nikt w to nie uwierzy, albo zareaguje śmiechem, to nie zmieni faktu, że dla Ciebie cele wypowiedziane będą miały większą moc niż te pozostawione tylko samym sobie. 

 

Metoda Nr 3

Małymi kroczkami do celu. Jeśli chcesz schudnąć, to nie porywaj się od razu pierwszego dnia na dystans 40 km. Załóż, że tego dnia masz biegać 10 minut, a każdego następnego dnia zwiększaj czas o 1 minutę. Często odpuszczamy właśnie z powodu zbyt wysokich wymagań wobec samych siebie. Spokojnie, nie od razu Rzym zbudowano, daj sobie czas. :)

 

Metoda Nr 4

Działaj ! Przestań odkładać wszystko na później. Wykorzystaj każdy dzień żeby choć trochę przybliżyć się do swojego celu. Na przykład skoro do tej pory codziennie jadłaś 2 tabliczki czekolady, to od dzisiaj jedz tylko 1, aż zmniejszysz ilość do kilku kostek dziennie. Zaś jeśli do tej pory jeździłaś do pracy samochodem, spróbuj parkować 100 metrów wcześniej i przejść ten dystans do pracy już na piechotę. Zamiast odkładać wszystko na jutro zrób dzisiaj cokolwiek co przybliży Cie do Twojego celu. 

 

Metoda Nr 5

Ostatnia, ale jakże ważna rzecz, to oczywiście : zapisz się do nas na wizytę :)

Bo z odpowiednio dobraną dietą, odchudzanie przebiega dużo sprawniej i prościej. Z pomocą dietetyka zaoszczędzisz sobie dużo czasu i nerwów. A ta metoda tak naprawdę jest najprostsza bo wystarczy, że klikniesz przycisk po lewej stronie na górze "odbierz darmową wizytę" ;)

( Dietetyk Radom )

01 stycznia 2019
JAK DOTRZYMAĆ SWOICH POSTANOWIEŃ NOWOROCZNYCH - 5 PROSTYCH METOD

B L O G

dieta radom

tagi: dietetyk radom, dieta radom, odchudzanie radom

OFERTA

OPINIE

BLOG

dietetyk radom

O MNIE

dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom

STRONA GŁÓWNA

KONTAKT

dietetyk radom

PHOTOS: ZDJĘCIA GOOGLE,

LUB ZBIORY WŁASNE

TEN BLOG JEST ZA DARMO I POWSTAŁ TYLKO Z MIŁOŚCI DO DIETETYKI

Dietetyk Radom

KLIKNIJ I ZOBACZ INNE

ARTYKUŁY NA BLOGU

Kliknij i odbierz darmową wizytę

ZAMÓW DIETĘ ONLINE W PROMOCJI