dieta radom

Dzisiejszy wpis będzie nieco inny.

 

Jego bohaterką jest 28 letnia Monica Riley. Pretendująca jakiś czas temu do miana.. „Najgrubszej kobiety na Świecie”.

 

Aktualną „liderką” tego rankingu była Eman Ahmed pochodząca z Egiptu i ważąca około 504 kg. Na tą chwilę Eman niestety już nie ma wśród żywych – zmarła w wieku 37 lat w wyniku problemów z sercem i nerkami mającymi podłoże w olbrzymiej masie ciała.

 

Cóż jestem w stanie zrozumieć ludzi którzy chcą być najbardziej inteligentni albo najbardziej wysportowani. Ale bycie najgrubszą osobą niewiele ma wspólnego ze szczęściem, raczej ewidentnie z kopaniem sobie grobu...

 

Monice Riley natomiast to nie przeszkadzało. Na swoją imponującą wagę pracowała jedząc w jednym posiłku kilkadziesiąt nuggetsów i chessburgerów – starając się utrzymać dobową normę 10.000 kalorii dziennie.

 

Znalazła nawet partnera, który fetyszyzował się w „grubych kobietach” i z przyjemnością pomagał jej osiągnąć cel – dokarmiając na umór. Ze swoim ukochanym zaszła nawet w ciąże i była bardzo szczęśliwa.

 

Wieść o dziecku nie zmieniła stylu życia Moniki. Dalej pochłaniała gigantyczne ilości jedzenia, starając się sięgnąć tytułu Najgrubszej Kobiety Świata.

Ta piękna opowieść mogłaby trwać być może dłużej.. dopóki Monika nie doświadczyła osobistej tragedii, która całkowicie odmieniła jej życie..

 

W 12 tygodniu ciąży lekarz poinformował Monice o śmierci dziecka. To był dla niej szok, postanowiła jednak się nie poddawać.

 

Jednak kolejna ciąża również zakończyła się poronieniem...

 

Monika doświadczyła gigantycznej depresji, zaczęły też pojawiać się u niej pierwsze problemy ze zdrowiem: bóle stawów, nadciśnienie, cukrzyca i wiele innych.

 

Na szczęście ta historia ma też happy end.

 

Monika od tamtej pory zaczęła jeść zdrowo i stała się aktywna. Zmieniła też styl życia i schudła. Wreszcie zaszła w upragnioną ciąże i urodziła.

 

W tej opowieści instynkt macierzyński wygrał z pędem za sławą i mianem „Najgrubszej Kobiety Świata”.

( Dietetyk Radom )

17 stycznia 2019
Chciała być Najgrubszą Kobietą Świata... Osobista tragedia pokrzyżowała jej plany.

B L O G

dieta radom

tagi: dietetyk radom, dieta radom, odchudzanie radom

OFERTA

OPINIE

BLOG

dietetyk radom

O MNIE

dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom

STRONA GŁÓWNA

KONTAKT

dietetyk radom

PHOTOS: ZDJĘCIA GOOGLE,

LUB ZBIORY WŁASNE

TEN BLOG JEST ZA DARMO I POWSTAŁ TYLKO Z MIŁOŚCI DO DIETETYKI

Dietetyk Radom

KLIKNIJ I ZOBACZ INNE

ARTYKUŁY NA BLOGU

Kliknij i odbierz darmową wizytę

ZAMÓW DIETĘ ONLINE W PROMOCJI