Dietetycy Radom

Dietetyczka Radom

Dieta Radom

Dietetyk Kowala

Dietetyk Wsola

Dietetyk Jedlińsk

Dietetyk Radom

Dieta Radom

Dietetyk Warszawa

Dietetyk Białobrzegi

Dietetyk Zwoleń

Dietetyk Jastrzębia

Dietetyk Wolanów

Dietetyk Wierzbica

Dietetyk Gózd

Dietetyk Zakrzew

Dietetyk Iłża

Dietetyk Skaryszew

Dietetyk Kozienice

Dietetyk Pionki

Odchudzanie Radom

tagi: dieta radom,najlepszy dietetyk radom, odchudzanie radom, skuteczna dieta,prosta dieta, bardzo łatwa dieta, przyjemna dieta, bajeczna dieta, łatwa dieta, radom miasto na twoją dietę, dietetyk z radomia, radomianin idzie na dietę, dieta radom twoją najlepszą, zacznij dziś dietę w radomiu, bardzo skuteczny proces diety w miejscowości radom, dieta na miarę twoich potrzeb indywidualna rozpisana w radom, udana i prosta dieta taka jaką lubisz zawsze w radomiu, miasto radom to miejsce gdzie dobry dietetyk ułoży dla ciebie najlepszą zbilansowaną dietę, dieta której potrzebujesz to dieta dobrze zbilansowana, radom to miejsce gdzie najlepszy dietetyk ułoży dla ciebie dobrą i skuteczną dietę abyś mógł skutecznie zgubić kilogramy, dieta paleo, dieta bezglutenowa czy dieta wegetariańska i wegańska, dieta również dla cukrzyka, dieta radom to dobra dieta i najlepszy dietetyk gwarantuje szybkie rezultaty takiej diety, miasto radom to miejsce które spełni twoje wszystkie potrzeby i zagwarantuje dobrą i smaczną diete, przejdź dzisiaj na dietę w radomiu, 

iphone 14, mateusz matyszkowicz, iga świątek, włochy słowenia, bartosz kurek, bayern stuttgart warta lech, monza juventus, milan napoli, korona górnik zabrze

 

USED PHOTOS: GOOGLE IMAGES

Wszelkie prawa zastrzeżone 2022

Dieta Radom

Dietetyk Kowala

Dietetyk Wsola

Dietetyk Jedlińsk

Dietetyk Radom

Dieta Radom

Dietetyk Warszawa

Dietetyk Białobrzegi

Dietetyk Zwoleń

Dietetyk Jastrzębia

Dietetyk Wolanów

Dietetyk Wierzbica

Dietetyk Gózd

Dietetyk Zakrzew

Dietetyk Iłża

Dietetyk Skaryszew

Dietetyk Kozienice

Dietetyk Pionki

Odchudzanie Radom

dietetyk radom

KONTAKT

GŁÓWNA

dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom

PRZEMIANY

O MNIE

dietetyk radom
dietetyk radom

BLOG

OPINIE

KONKURS

 Zadzwoń teraz !

NAJLEPSZY DIETETYK W RADOMIU WEDŁUG NIEZALEŻNEGO SERWISU - OFERTEO .PL

 Zadzwoń teraz !

 Zadzwoń teraz !

 Zadzwoń teraz !

 Zadzwoń teraz !

 Zadzwoń teraz !

KLIKNIJ I ZOBACZ INNE

ARTYKUŁY NA BLOGU

Dietetyk Radom

TEN BLOG JEST ZA DARMO I POWSTAŁ TYLKO Z MIŁOŚCI DO DIETETYKI

PHOTOS: ZDJĘCIA GOOGLE,

LUB ZBIORY WŁASNE

tagi: dietetyk radom, dieta radom, odchudzanie radom

dieta radom

B L O G

3 NAJGORSZE DIETY ŚWIATA W 2021 ROKU. SPRAWDŹ CZY PRZYPADKIEM NIE MA TAM TWOJEJ DIETY ! DIETETYK RADOM
08 lipca 2021

Światowy organ w rankingach i doradztwie konsumenckim Waszyngton, D.C. - U.S. News & World Report, wziął pod lupę 39 diet. W rankingu brano pod uwage tylko poważne oraz popularne diety, które mają swoje umocowania w badaniach naukowych. Kilka lat temu robiłem dla Was zestawienie najgłupszych diet Świata w którym między innymi była dieta Wacikowa polegająca na jedzeniu waty z patyczków do uszu.. Cóż..

Jakie diety zostały najlepiej ocenione w rankingu? Wg. Waszyngton, D.C. - U.S. News & World Report najlepszymi dietami są: dieta śródziemnomorska, flexitarianizm i dieta DASH.

Ciekawi Was jednak zapewne jakie diety znalazły się na dole tej listy zajmując kolejno 37, 38 i 39 miejsce ?

A więc proszę Państwa czas na odwrócone podium ! (DŻINGIEL)

Miejsce 37 GAPS (GAPS Diet) jest to skrót od diety Gut and Psychology Syndrome. Jest to dieta eliminacyjna stworzona przez Panią dr Natashę Campbell-McBride W skrócie, polega rzekomo na „odtruciu” organizmu poprzez przewód pokarmowy – czyli eliminację pokarmów, które nasz organizm trudno trawi oraz na zastąpieniu ich pokarmem bogatym w składniki odżywcze, które miałyby się przyczynić do „wyleczenia” jelit. W teorii te pokarmy – mają poprawić funkcjonowanie mózgu i znieść szereg zaburzeń w organizmie.

W diecie GAPS przedstawia się sześć etapów, na początek wychodzi się od bardzo ścisłej i monotematycznej diety ( buliony zup ze świeżego mięsa, drobiu i ryb; żywność probiotyczna, taka jak kefir czy domowy jogurt; i świeże herbaty ziołowe),  (etap ostatni wprowadza wszystkie surowe owoce z listy zatwierdzonej przez GAPS, jak np. jagody, dojrzałe banany i kokos czy suszone owoce, mleko kokosowe).

Po bagatela 3 latach następuje tzw. wychodzenie z diety. Główne słabości diety to eliminacja wielu cennych pokarmów, trudność w jej utrzymaniu, dieta GAPS jest także czasochłonna i wymagająca wprowadzenia restrykcji – na które nie każdy może sobie pozwolić.

Miejsce 38 Dieta Ketogeniczna (Keto Diet) Ograniczenie węglowodanów w celu wprowadzenia organizm w stan ketozy i szybsze spalanie tłuszczu. Ta dieta w ostatnich latach ma wielu zwolenników, ciężko się dziwić bo dość szybko odchudza. Minusy? Długotrwałe stosowanie jej powoduje zmęczenie, zaburzenia koncentracji, brak energii, pobudzenie apetytu i problemy z perystaltyką jelit. Plus przy nieumiejętnym jej stosowaniu również szereg chorób ale o tym pisałem więcej w poprzednim artykule, który cały poświęciłem tej diecie.

Miejsce 39 Dieta Dukana (Dukan Diet) Czas na zwycięzce ! Dieta Dukana, kto o niej nie słyszał? Nadal przedstawiana często, jako magiczny sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów. Dieta ta jest bardzo podobna do diety ketogenicznej a łączy ich to, że obie przyjęły, że węglowodany należy eliminować jak komara na sobotnim grilu. Natomiast Dieta Dukana opiera się głównie na obecności białka w diecie . Duża ilość białka skutkuje niestety zwiększeniem ilości metabolitów białka oraz cholesterolu. Skutkiem jest pojawienie się kamieni w układzie moczowym. Dieta Dukana jest także uboga w witaminy i minerały (niedobory np. kwasu foliowego, witaminy C lub potasu. Długotrwałe jej stosowanie przyczynia się do obniżenia masy kostnej (rozwój osteoporozy), obciąża także wątrobe. Wg. Waszyngton, D.C. - U.S. News & World Report Dieta Dukana znajduje się na ostatnim miejscu dlatego, że po stosowaniu tej diety następuje najwięcej powikłań zdrowotnych, które później ciężko jest odwrócić. Reasumując przynosi więc więcej szkody niż pożytku, bo odchudzić możemy się także w sposób zdrowy stosując inne diety.

Na koniec należy podkreślić, że każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na daną diete. Dlatego jeśli od dłuższego czasu stosujesz jedną z wymienionych tutaj diet, ale jesteś pod kontrolą lekarza, robisz badania okresowe(nie samochodu) i wszystko jest u Ciebie okej, to prawdopodobnie w tym konkretnym wypadku dobrze dobrałeś diete. Może mogłeś wybrać lepiej... Ale ważne, że jesteś zadowolony i w Twojej ocenie dieta Ci służy a nie Ty służysz diecie. I o to w tym wszystkim chodzi .. :-) ( Dietetyk Radom )

 

 

dieta radom

Dietetycy Radom

Dietetyczka Radom

Dieta Radom

Dietetyk Kowala

Dietetyk Wsola

Dietetyk Jedlińsk

Dietetyk Radom

Dieta Radom

Dietetyk Warszawa

Dietetyk Białobrzegi

Dietetyk Zwoleń

Dietetyk Jastrzębia

Dietetyk Wolanów

Dietetyk Wierzbica

Dietetyk Gózd

Dietetyk Zakrzew

Dietetyk Iłża

Dietetyk Skaryszew

Dietetyk Kozienice

Dietetyk Pionki

Odchudzanie Radom

tagi: dieta radom,najlepszy dietetyk radom, odchudzanie radom, skuteczna dieta,prosta dieta, bardzo łatwa dieta, przyjemna dieta, bajeczna dieta, łatwa dieta, radom miasto na twoją dietę, dietetyk z radomia, radomianin idzie na dietę, dieta radom twoją najlepszą, zacznij dziś dietę w radomiu, bardzo skuteczny proces diety w miejscowości radom, dieta na miarę twoich potrzeb indywidualna rozpisana w radom, udana i prosta dieta taka jaką lubisz zawsze w radomiu, miasto radom to miejsce gdzie dobry dietetyk ułoży dla ciebie najlepszą zbilansowaną dietę, dieta której potrzebujesz to dieta dobrze zbilansowana, radom to miejsce gdzie najlepszy dietetyk ułoży dla ciebie dobrą i skuteczną dietę abyś mógł skutecznie zgubić kilogramy, dieta paleo, dieta bezglutenowa czy dieta wegetariańska i wegańska, dieta również dla cukrzyka, dieta radom to dobra dieta i najlepszy dietetyk gwarantuje szybkie rezultaty takiej diety, JAKUB CZARODZIEJ, miasto radom to miejsce które spełni twoje wszystkie potrzeby i zagwarantuje dobrą i smaczną diete, przejdź dzisiaj na dietę w radomiu, iphone 14, mateusz matyszkowicz, iga świątek, włochy słowenia, bartosz kurek, bayern stuttgart, JAKUB CZARODZIEJ, GTA 6, ROBERT LEWANDOWSKI, MAJA STAŚKO, FAME MMA, warta lech, monza juventus, milan napoli, UKRAINA, korona górnik zabrze tomasz wołek, putin,  rosja, powszechna mobilizacja, dania francja, tvpsport, Sylwia Kurzela, Anna Maria Sieklucka, Anglia Niemcy, kurs dolara, arnold schwarzenegger, kursy walut, jakub czarodziej, BAYER bayern leverkusen, GET IN BANK, POGOŃ - LECHIA, JERZY URBAN, Bartosz Gelner, Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska, MACIEJ KURZAJEWSKI, KATARZYNA CICHOPEK, FC BARCELONA CELTA, KIJÓW,

BIAŁORUŚ, DAWID OZDOBA, UKRAINA, LOVE ISLAND,  Polska Serbia, , manchester city, siatkówka, sprawa dla reportera, zuzanna górecka, telewizja polska,  tomasz lis, dzień nauczyciela, liam hemsworth, henry cavill, geralt, witcher,  BARCELONA, takeoff, biedronka, zabka, IGOR SYPNIEWSKI, SKOKI NARCIARSKIE, Aaron carter, sebastian fabijański, ksw, fame mma, amazon, netflix,  Prime video, disney +, hbo go, jerzy połomski, nestle, coca cola, Elon Musk, Twitter, cena gazu, cena prądu, cena węgla, Przewodów, Katar, Mundial, mc donald, burger drwala, black friday, wednesday, addams family,  mecze mundial, glik, zieliński, argentyna meksyk, mbappe, wojciech szczęsny, robert lewandowski, cristiano ronaldo, polska argentyna, arabia, Ken Block, Emilian Kamiński, Zbigniew Ziobro, Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin, iga świątek, donald tusk, białoruś, papież, małgorzata tomaszewska, fen, kanał sportowy, janusz weiss, Bournemouth – Liverpool, Korona Kielce – Radomiak, Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze, 

 

USED PHOTOS: GOOGLE IMAGES

Wszelkie prawa zastrzeżone 2023

Dieta Radom

Dietetyk Kowala

Dietetyk Wsola

Dietetyk Jedlińsk

Dietetyk Radom

Dieta Radom

Dietetyk Warszawa

Dietetyk Białobrzegi

Dietetyk Zwoleń

Dietetyk Jastrzębia

Dietetyk Wolanów

Dietetyk Wierzbica

Dietetyk Gózd

Dietetyk Zakrzew

Dietetyk Iłża

Dietetyk Skaryszew

Dietetyk Kozienice

Dietetyk Pionki

Odchudzanie Radom