dieta radom

Kradzież na pewno nie popłaca i nie chwalimy takiego zachowania.. Ale dzisiaj specjalnie dla Was temat trochę z przymrużeniem oka ;-)

1. Pewna Amerykańska nastolatka wraz z grupką znajomych poszła do supermarketu znanej sieci Walmart. Uznała tam, że śmiesznie będzie jeśli wyjmie lody z zamrażarki i je .. poliże. Jak pomyślała tak też zrobiła. Ten niesłychany wyczyn jak dziewczyna otwiera pudełko lodów, liże je, po czym zamyka pudełko i odkłada lody na półkę nagrał na telefon jej chłopak. Para niczym nie wzruszona wrzuciła film do internetu, który w ciągu kilka dni nabił kilkanaście milionów odsłon. Kilku Amerykańskich nastolatków podchwyciło śmieszny żart i zrobiło to samo, również publikując swoje filmy w Internecie. Oczywiście sprzedaż tej marki lodów drastycznie spadła, straty firmy szacowane są w dziesiątkach milionów dolarów, a nastolatce oraz pozostałym śmiałkom grozi po 20 lat więzienia. Cóż sporo jak za polizanie lodów, no ale wkońcu Ameryka .. ;-)

 

2. Dwaj rabusie w Warszawie postanowili okraść mały kiosk. Rozbili roletę oraz szybę, a potem zaczęli brać wszystko co udało się złapać i było w zasięgu ich rąk. Traf chciał, że były to tylko BATONIKI. Dumni początkujący mafiosi po zgarnięciu kilku tuzinów batonów usiedli na ławeczce obok i zaczęli je jeść. Po chwili podjechała policja która zastała taki widok : dwóch złodzieji tarzających się po ziemi i kaszlących, bo jak się "o dziwo" okazało batony były ATRAPĄ a więc czymś całkowicie niezdatnym do zjedzenia.. Tak więc ani nic nie ukradli, ani się nawet nie najedli.. Szczęście w nieszczęściu, bo przeżyli zjedzenie sztucznych batonów - ale czeka ich niestety10 lat więzienia.

 

3. Kolumbijski złodziej wpadł na genialny pomysł szybkiego zarobku i włamał się do jednego z domów w miejscowości Manizales. Pech chciał, że w tymże domu mieszkał znany instruktor Karate i posiadacz czarnego pasa Cristian Garces, który akurat prowadził wraz z kolegą (również posiadaczem czarnego pasa) trening dla swoich podopiecznych. Kiedy kilkunastu karateków zobaczyło co się dzieje - złodziej zdążył już zapakować do wora dwa laptopy i kamerę. Oczywiście nie mieli zbytnich kłopotów aby obezwładnić rabusia i byli w ciężkim szoku, że w ogóle próbował ich okraść. Cóż może po prostu z daleka złodziejowi wydawało się, że ci wszyscy goście w kimonach po prostu tak wyglądają, bo zrobili sobie w domu "Piżama Party." 

 

( Dietetyk Radom )

10 sierpnia 2021
3 NAJGŁUPSZE PRZESTĘPSTWA ŚWIATA W TEMATYCE JEDZENIA I TRENINGU. BĘDZIESZ W SZOKU !

B L O G

dieta radom

tagi: dietetyk radom, dieta radom, odchudzanie radom

OFERTA

OPINIE

BLOG

dietetyk radom

O MNIE

dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom

STRONA GŁÓWNA

KONTAKT

dietetyk radom

PHOTOS: ZDJĘCIA GOOGLE,

LUB ZBIORY WŁASNE

TEN BLOG JEST ZA DARMO I POWSTAŁ TYLKO Z MIŁOŚCI DO DIETETYKI

Dietetyk Radom

KLIKNIJ I ZOBACZ INNE

ARTYKUŁY NA BLOGU

Kliknij i odbierz darmową wizytę

ZAMÓW DIETĘ ONLINE W PROMOCJI