dieta radom

Gdy rozpoczynaliśmy konkurs Chudniesz - Wygrywasz! nie sądziliśmy, że tak wiele osób będzie zachwyconych tym rozwiązaniem !

 

Okazało się, że bardzo motywują Was te prezenty, które dostajecie podczas każdej kolejnej wizyty. Do tej pory w akcji wzięło kilkaset osób(których ciągle przybywa)

 

Chęć otrzymania niespodzianki mobilizuje do pracy nad sobą i każdy chce na wadzę pokazać choć to 2 kg mniej. Jednak najczęściej jest to o wiele więcej!

 

Tylko w ciągu ostatnich miesięcy rozdaliśmy między innymi: masła orzechowe z miodem, desery "szarlotka", dietetyczne pudełka pełne takich pyszności jak: Oreo, Rafaello, Delicje, Markizy, Wafelki. Były także, sosy o smaku czekoladowym i toffi(bez cukru), proteinowe batoniki, bezglutenowe chrupaki, Fit Lunche czy owsianki i jaglanki z owocami firmy "Inna Bajka" i wiele innych !

 

Prezentów było co nie miara i przybywa ich z każdym kolejnym dniem !

 

Z całego serca chcemy nagradzać te osoby, które osiągają wspaniałe rezultaty, dlatego obiecujemy, że akcja Chudniesz-Wygrywasz! dopiero się rozkręca i w tym sezonie Wiosenno-Letnim pojawi się cała masa dietetycznych słodyczy, które umilą Wasze diety do tego stopnia, że Wasze odchudzanie zapamiętacie do końca życia i jeden dzień dłużej!

 

Oczywiście jako coś wyjątkowo przyjemnego :))

 

Szczegóły akcji oraz zdjęcia nagrodzonych osób można śledzić tutaj: https://radomdietetyk.pl/chudniesz_wygrywasz lub na naszej grupie wsparcia : Robimy Formę https://www.facebook.com/groups/190769318169567/

 

Dietetyczne pozdrowienia !

( Dietetyk Radom )

09 maja 2019
AKCJA CHUDNIESZ WYGRYWASZ TRWA JUŻ BLISKO ROK! EFEKTY?

B L O G

dieta radom

tagi: dietetyk radom, dieta radom, odchudzanie radom

OFERTA

OPINIE

BLOG

dietetyk radom

O MNIE

dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom

STRONA GŁÓWNA

KONTAKT

dietetyk radom

PHOTOS: ZDJĘCIA GOOGLE,

LUB ZBIORY WŁASNE

TEN BLOG JEST ZA DARMO I POWSTAŁ TYLKO Z MIŁOŚCI DO DIETETYKI

Dietetyk Radom

KLIKNIJ I ZOBACZ INNE

ARTYKUŁY NA BLOGU

Kliknij i odbierz darmową wizytę

ZAMÓW DIETĘ ONLINE W PROMOCJI