dieta radom

Jak zostać Wiedźminem każdy zapewne wie. Trzeba dobrze władać mieczem, lubić podróże(ze względu na częste relokacje i napływające zlecenia zabójstw), a no i szybko biegać, żeby w razie czego dogonić potwora kiedy ten w popłochu przed nami ucieka. Henry Cavill to odtwórca głównej roli w serialu „Wiedźmin” produkcji Netflix, a jeszcze w tym roku ma się pojawić kolejny sezon przygód słynnego zabójcy stworów.

 

Nasz bohater już na starcie był dość dobrze do roli przygotowany. Muskularny i sprawny, ale czego się spodziewać, po kimś kto wcielał się już w rolę Supermana.. Raczej nie oczekiwałem od niego niczego innego, poza solidną dawką umięśnienia. Ale też raczej raczej nie spodziewałem się zobaczyć finezyjnego kunsztu aktorskiego z jego strony. No i fakt.. w tym drugim też miałem racje..

 

Jednak! Jeśli myślicie, że to co Henry Cavill zaprezentował na ekranie było dla niego proste, mam dla Was niespodziankę! Otóż aktor do sceny w balii pełnej wody - gdzie musi się pokazać bez koszulki - przygotowywał się aż trzy dni!

Jak sam wyznał z jednym z wywiadów były to jedne z najgorszych dni w jego życiu. Aktor w tym czasie próbował się odwodnić, żeby jego mięśnie i ścięgna wyglądały na bardziej widoczne.

Nie miał jednak doświadczenia w temacie więc było to dla niego katorgą. Przez ten czas prawie w ogóle nie pił wody. W praktyce proces odwadniania w ten sposób stosują np. kulturyści którzy na kilka dni przed zawodami ograniczają spożycie wody, by w dzień zawodów nie pić jej prawie w ogóle, żeby ich sylwetka wyglądała na lepiej „dociętą”. Oczywiście jest to sposób bardziej "naturalny" bo stosują też tzw. mocne diuretyki, które wypompowują z nich wodę. Jednak też w zależności od czasu jaki nie pijemy - sposób naturalny, który zastosował Cavill bywa także niebezpieczny dla zdrowia i jak sam stwierdził - odczuł tego negatywne skutki.

 

Czy proces odwadniania się Wiedźminowi opłacił? Oceńcie sami. Dzisiejszym wpisem chcę pokazać, że czasem prawdziwy wysiłek jest niewidoczny i celowo się o tym nie mówi aby sprawić wrażenie, że wszyscy powinniśmy być super i wszystko nam powinno wychodzić, a jak nie wychodzi to jesteśmy do niczego. NIE PRAWDA.

 

Nikt nie jest idealny i każdy ma lepsze i gorsze dni, oraz nie zawsze jest w 100 % idealnej posągowej formie. Sylwetki ze sceny kulturystycznej czy serialu to często efekt wielu miesięcy przygotowań, diuretyków, innego wspomagania farmakologicznego, dopingu czy po prostu komputerowych przeróbek. Nie "biczujcie się" więc moi mili kiedy pracujecie nad sobą ale nie wyglądacie jeszcze jak ta aktorka czy tamta. Ważne, że każdego dnia robicie coś, żeby być lepszym/lepszą od siebie z wczoraj. To jest największy sukces.

 

Scena Geralta w balii pełnej wody gdzie wesoło pluska się z Yennefer wygląda jakby utrzymanie takiej sylwetki przychodziło mu bez żadnego wysiłku. Tym czasem - okazuje się, że przez 3 dni doprowadził swój organizm do skrajnego odwodnienia, obciążając serce, które musiało wykonywać dwa razy większą pracę niż normalnie. Cud, że nie obyło się bez poważniejszy szkód na zdrowiu, choć mam nadzieje, że odwadniał się pod okiem doświadczonych w tym temacie specjalistów.

 

( Dietetyk Radom )

21 sierpnia 2021
3 DNI PRZYGOTOWAŃ DO JEDNEJ SCENY ?! ILE WYRZECZEŃ KOSZTOWAŁO "WIEDŹMINA" POKAZANIE SIĘ BEZ KOSZULKI 🔥💀

B L O G

dieta radom

tagi: dietetyk radom, dieta radom, odchudzanie radom

OFERTA

OPINIE

BLOG

dietetyk radom

O MNIE

dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom
dietetyk radom

STRONA GŁÓWNA

KONTAKT

dietetyk radom

PHOTOS: ZDJĘCIA GOOGLE,

LUB ZBIORY WŁASNE

TEN BLOG JEST ZA DARMO I POWSTAŁ TYLKO Z MIŁOŚCI DO DIETETYKI

Dietetyk Radom

KLIKNIJ I ZOBACZ INNE

ARTYKUŁY NA BLOGU

Kliknij i odbierz darmową wizytę

ZAMÓW DIETĘ ONLINE W PROMOCJI